iTunes Nedir?

iPhone,iPad ve Mac gibi Apple ürünlerinde müzik dinleyebileceğiniz ücretsiz bir apple uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanırken, diğer işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Asıl amacı bilgisayardaki videoları veya müzikleri düzenler ve oynar bir duruma getirir. Tüm içerikleri eş zamanlı olarak tutar.

Aslında iTunes bir mağazadır. iPhone,iPod Touch ve diğer iPodlarda eğlenmek veya boş zamanınızı değerlendirmek için gereken eşyaları,araçları bulabileceğiniz bir mağazadır.

Kullanımı ücretsiz olduğundan her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz.

iTunes Player

iTunes player, Mac veya PC’nizdeki tüm müzik,amatör videoların keyfini çıkarabileceğiniz bir uygulamadır. Bir şey izlemek,dinlemek veya herhangi başka bir şeyi yapabilmek için playerı çalıştırmanız yeterli olacak. iTunes’i açtığınız an karşınıza liste çıkacak ve player ile dinlemeye,izlemeye başlayabileceksiniz.

iTunes’i başta da dediğimiz gibi her yerde rahatça kullanabilirsiniz. iPhone, iPod,İpad veya Mac‘ınızı yanınızda taşıdığınızda oda yanında olur ve kolayca kullanımını yapabilirsiniz. iTunes ile aktarım işlemide yapabilmektesiniz. Bir Mac veya PC’den iPhone, iPad veya iPod‘unuza kolayca aktarım yapabilirsiniz. Tüm istediğiniz her şeyin aktarımını kolayca yapabilmektesiniz.

2 yorum

  1. itunes piyasada ilk olduğundan çok cazip gelebilir ama itools programını denedikten sonra aradaki farkı herkes anlayabilir bence.

  1. Geribildirim: Apple Güncellemesi Yapmak | Türkiye'nin Apple Merkezi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*