İşte Yeni Çıkan iOS 10’un Özellikleri

Apple, iOS 10 Beta’yı yayınladı. Kullanıcıların merakla beklediği yeni sürümde yeni özellikler var.

Mesajlarınızı başkasının görmesini istemiyorsanız bu mesajları buzlanmış bir şekilde gönderebiliyorsunuz. Bu sayede mesajınız gizlenmiş oluyor ve kaydırma hareketiyle gizli mesajı tekrar ortaya çıkarabilirsiniz.

Tapback özelliği sayesinde hızlı mesajlaşmak için 6 hazır mesajı hızlıca gönderebilir, zamandan kazanabilirsiniz.

Kelimeleri tek bir dokunuşla emojilere dönüştürmek mümkün.

Mesajlar uygulamasından çıkmadan diğer işleriniz halledilebiliyor. İçerik oluşturmak, paylaşım yapmak, internete girmek ve daha birçok uygulamayı kullanmak bu sayede daha kullanışlı olacak.

iOS 10 Beta sayesinde kalp atışları, öpücük ya da kendi çizimlerinizi gönderebilirsiniz. Videoların üzerine kendi çizimlerinizi eklemek de mümkün olacak.

Mesajlarınıza çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Mesaj balonlarına, resimlerinize ve daha birçok şeye çıkartmalar ekleyerek gönderilerinizi daha eğlenceli bir hale sokabilirsiniz.

Kendi el yazınızla mesajlarınızı yazabilirsiniz. Sizin yazdığınız şekilde mesajınız arkadaşınıza gidecek ve animasyon şeklinde bu yazım izlenebilecek.

Farklı dillerde mesaj yazmak için klavye dilini değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Hızlı bir şekilde 2 dilde birden yazı yazmanız mümkün olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*