İşte iPhone 7 İle İlgili Son Bilgiler

Önümüzdeki hafta tanıtımı yapılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la ilgili son bilgilere bakalım.

Uzun zamandır merakla beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtım tarihi kesinleşti. 7 Eylül’de yerel saatle 10.00’da, ABD’nin San Frrancisco eyaletinde gerçekleştirilecek olan tanıtım için şirket, basın mensuplarına davetiyeleri göndermeye başladı. Organizasyon Bill Graham Civic Salonu’nda gerçekleşecek. Ürünlerin tamamının lansmanını Apple CEO’su Tim Cook’un gerçekleştirmesi bekleniyor.

Yeni iPhone modelleriyle ilgili detaylar ise şu şekilde:

Apple, iPhone 6S ile beraber 1 GB olan RAM’leri 2 GB’a çıkarmıştı. Apple sızıntılarıyla ilgili verdiği iddiaların neredeyse tamamı tutan Ming-ci Kuo’ya göre Apple, iPhone 7 Plus’ta RAM boyutunu 3 GB’a çıkaracak. Telefonun Alüminyum 7000 serisi sayesinde ne kadar dayanıklı olduğu malum, ama bu dayanıklığın gelecek yıl daha arttırılması, özellikle su geçirmezlik üzerinde yoğunlaşılması bekleniyor. iPhone modelleri sertifika sahibi değil ama birçok telefona göre daha dayanıklı.

Bu arada iPhone 7 ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Söylenenlere göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’larda ekran inceliğinin yanı sıra yeni bir ekran teknolojisi bulunacak, bu ince çerçeveler sunan bir teknoloji olacak. Öte yandan, iPhone 7 ve Plus’larda SanDisk veya Toshiba tarafından desteklenecek bir 3D NAND flaş gibi bir özellik bulunabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*