İşte IFA 2016 Etkinlikleri Kapsamında Tanıtılacak Ürünler

Teknoloji severlerin yakından takip ettiği IFA 2016 etkinlikleri bu yıl yine Berlin’de yapılıyor. Peki bu etkinlikte firmalar hangi ürünlerle kendilerini tanıtacak?

Her yıl Eylül ayında Berlin’de düzenlenen IFA etkinlikleri yakında başlıyor. Bu etkinlikte bizi bekleyen ürünlere göz atmakta yarar var.

Asus

Asus’un bu sene Zenwatch 3 modelini tanıtması bekleniyor.

HTC

Son zamanlarda geliştirdiği sanal gerçeklik gözlüğüyle adından söz ettiren HTC, IFA 2016’da  Desire 10 Lifestyle ve  Desire 10 Pro modellerini tanıtabilir.

Huawei

Huawei geçtiğimiz yılki IFA etkinliğinde akıllı saat tanıtmıştı. Bu yıl da Huawei Watch 2’yi tanıtabilir.

Lenovo

Motorola’yı satın alan Lenovo, Moto Z ve Moto Z Force modelleri için üretilen MotoMods adlı aksesuarları tanıtacak. Ayrıca Lenovo’nun yeni bir tablet tanıtacağı söyleniyor.

LG

LG, LG G5 modüler telefon için aksesuarlar tanıtabilir. Ayrıca LG’nin yeni akıllı saat ve televizyon modelleri de tanıtması bekleniyor.

Samsung

Bilindiği gibi Samsung Galaxy S7’yi tanıtalı çok oldu. IFA 2016 kapsamında ise Samsung’dan yeni akıllı saat tanıtımı gelecek. Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier ve Gear S3 Explorer adlı üç modele sahip olan Gear 3 akıllı saatlerinin yanı sıra firmanın Samsung Galaxy Tab S3 adıyla yeni bir tablet tanıtması da bekleniyor.

Bu firmaların yanı sıra etkinlikte Sony, Vestel, Xiaomi gibi firmaların da tanıtımı yer alacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*