iRig Recorder

iRig Recorder Profesyonel Ses Kayıtları İçin

Pratik ses ve kayıt cihazları teknolojik gelişmelerin getirdiği önemli yeniliklerden. Özellikle basın sektörü çalışanları için önem taşıyan bu cihaz ve aksesuarları artık akıllı cepler için de üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Akıllı telefonlar ile neredeyse profesyonel çekimler yapılabilmekte. Size gerekli olabilecek uygulamalardan biri iRig Recorder.

iRig Recorder

Uygulama, gelişmiş ses kayıt uygulaması . Google Play Store’dan uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama, satıştaki yeni aksesuarlarla beraber, geniş bir kullanım kitlesine sahip olacaktır. Çoğu akıllı Full HD video kaydı yapılabiliyor. Kullanıcıların en büyük sorunu video kaydı sırasındaki ses kayıdı ya da normal bir alanda alınabilecek kaliteli bir ses kayıdı yapabilmek. iRig Recorder bu alandaki sıkıntıları giderebilecek niteliklere sahip. iRig Recorder ile beraberinde pek çok aksesuar ile satışa çıkıyor. Aksesuarlar arasında 3.5mm’lik kulaklık ve mikrofon bağlantısını XLR ile profesyonel mikrofonlara çevirebilen aksesuarların yanı sıra, üste takılabilen mikrofonlar ve stantlar bulunuyor. Uygulama ve aksesuarları ile beraber Android tabanlı telefonunuzu, çok daha fonksiyonel olarak ses kayıt işlemlerinde kullanabiliyorsunuz.

Uygulama zaten daha önceden iOS sistemler için kullanılıyordu. Android sistemler için Google Playstore üzerinde yer bulan uygulamayı, ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz. Daha fonksiyonel kullanım için ise uygulama içi satın alım yapma şansınız olduğu sürüm için 4.99 Dolarlık bir ödeme yapmanız gerekmekte.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*