Zappo TV

iPhone veya iPad Görüntüsünü Akıllı TV’nize Gönderin

iPhone veya iPad üzerinden video izlemek müzik dinlemek yaptığımız standart işlemler arasında yer alıyor. Sıkıntı film veya video izlerken ekran boyutunun ufak olması. Elbette TV ekranı konforu yok. Ama akıllı telefonlardaki gelişmelerle akıllı TV cihazları da çıktı. Bu iki akıllı teknoloji tanıtacağımız Zappo TV ücretsiz uygulaması ile bir araya geliyor.

ZappoTV firması ücretsiz aynı isimdeki uygulaması ile bu ufak ekran sorununu çözmek için kolları sıvamış ve değişik bir sistemle akıllı cihaz keyfini ikiye katlamış. Bu çözüm için evinizde veya iş yerinizde internet ağına bağlı bir akıllı televizyona ihtiyacınız var.  TV teknolojileri de gittikçe gelişiyor ve artık akıllı TV dediğimiz sistemler evlerimizde kullanılıyor. Ağa bağlanıp internette gezinti bile yapabileceğiniz cihazlar bunlar.

Zappo TV

ZappoTV, iPhone veya iPad üzerinde bulunan videoyu kolayca televizyonunuza aktarıyor. Bu sizin çektiğiniz bir video olabileceği gibi Youtube gibi bir video paylaşım sitesindeki videolar da olabiliyor. Bunun yanında fotoğraflarınızı ve arşivinizdeki müzik dosyalarınızı da kablosuz bir şekilde televizyonunuza aktarma şansınız var.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Bir yorum

  1. teşekkürler ederim uzun zamandır aradığım bir konuda telefonum ıcın işe yaradı saol

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*