iPhone ve iPad Kullanıcıları İçin 10 Eğlenceli Ve Faydalı Oyun Önerisi

İphone ve İpad kullanıcıları oyun tercih ederken ilk dikkat ettikleri nokta görselliği. Bunun yanı sıra eğlenceli oyunlar çok dikkat çekmektedir. İphone ve İpad kullanıcıları için 10 eğlenceli ve faydalı oyun önerisi bu yazımızda sizlerle olacak. Cihazınızda mutlaka olması gereken bu oyunlar bağımlılık haline gelecektir.

iphone oyun

İphone ve İpad Kullanıcıları İçin 10 Eğlenceli ve Faydalı Oyun Önerisi;

Grand Theft Auto: Chinatown War

Karakter oyunları arasında en çok tercih edilen Grand Theft Auto kaçış oyunlarının en iyilerinden bir tanesi. Karakterinizi hareket ettirerek farklı konseptlerde kaçış sağlıyorsunuz.

Bounden

İki kişilik oynanan bu oyun arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Hareket kabiliyeti oyunu olan Bounden karşı tarafa hareket kabiliyetinize bağlı bir oyun.

Eliss

İç güdüsel olarak hareket edebileceğiniz ve iki kişilik oynanabilen bir oyundur. Oluşturulan şekiller içerisinden şekil yaparak oynayabiliyorsunuz.

Desert Golfing

Golf oyunu severler için çöl ortamında golf oynayabilmenizi sağlıyor. Çeşitli golf oyunları dışında çölde oynadığınız bu oyun farklı grafikler ile topunuzu kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Tiny Wings

Seçtiğiniz kuşu tepelerden hoplatıp zıplatarak ilerlemesine yardımcı oluyorsunuz. Kuşu besleyerek enerji kazanmasını sağlayıp aşamaları geçmeye çalışıyorsunuz.

Drop 7

Bulmaca severler için tasarlanmış bu oyun çeşitli sayıdaki şekilleri birbirlerinin içerisine geçirerek puanları topluyorsunuz. Yatay ve dikey olarak topları yerleştirip puan kazanarak oyunda ilerleme sağlıyorsunuz.

Angry Birds

Çıktığı günden bu yana en çok tercih edilen oyunlardan biri olan Angry Birds oyununu oynamayan kalmamıştır. Gelişen grafikler ile her gün oyun severleri heyecanlandıran Angry Birds uzun süre dikkatleri üzerinde tutacaktır.

Kero Blaster

Eskiden beri hepinizin bildiği Super Maria mantığı ile yapılan Kero Blaster. İphone ve İpad kullanıcılarının vazgeçemediği farklı oyunlardan biri. Yaratıkları öldürerek aşama kaydettiğiniz bu oyunda da keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dodonpachi Resurrection

Uzay oyunlarını seven kişiler için harika grafiklere sahip olan bu oyun özellikle oyunda ilerledikçe uçağınızın şeklinin ve özelliklerinin değişmesi ilginizi çekecektir.

Ridiculous Fishing

Balıkçı oyunlarından biri olan bu oyun oltanızla başarı elde etmenizi sağlayacaktır. Oltanızı düşmanlardan koruyarak balık avlamanız gerekecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*