iPhone telefonlarda artık katlanacak

Apple firmasının iPhone serisi olarak piyasalara sürdüğü telefonlar kullanıcıların her zaman en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor.

Samsung firması ve Apple firması arasında kıyasıya bir şekilde rekabet ortamının olduğu günümüzde firmaların birbirlerine karşı üstünlük kurma çabalarından sonra son hamle Apple firmasından geldi. Samsung firmasının geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü telefonlarından olan katlanabilir telefonun olması kullanıcıların dikkatinden kaçmadı ve uzun süre gündemde kalma başarısı gösterdi. Bu durumdan sonra firmalar arasında ki rekabete yeni boyut kazandırmak isteyen Apple firması da artık yeni bir telefon üzerine çalışıyor ve kullanıcılarına artık katlanabilir bir telefon üretmek için kolları sıvadı.

iPhone 7 telefonların piyasalarda yer aldığı ve oldukça yüksek satış rakamları yakaladığı günümüzde yeni telefon üzerinde çalışan firmanın bu telefonlarına nasıl bir özellikle koyacağı ise merak konusu olmaya başladı. Özellikle son iPhone 7 ve iPhone7 Plus telefonunda kullanıcılarına çok farklı hizmetler sunan firmanın yakında piyasalara süreceği katlanabilir telefonlarda bulunan özellikler nasıl bir müşteri potansiyeli ile karşı karşıya kalacak merak konusu.

Apple firmasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve kullanıcılarına duyurduğu bu telefonun nasıl bir isim ile çıkacağı ise merak konusu olmaya başladı. Bakalım uzun zamandır merakla beklenen Apple firmasının katlanacak olan telefonu kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak.

iPhone telefonlarının diğer seçenekleri hakkında firmanın yaptığı açıklamaları sizlere duyurmak için sitemizde bulunan Apple firmasının haberlerini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*