İphone Telefon Dinleme Kolaylığı

İphone Telefon Dinleme Kolaylığı

iphone

 

Bir telefon dinleme yazılımı hayatınızda size pek çok kolaylık sağlayabilir. Eşinizi, çocuğunuzu, çalışanınızı kontrol etmek istediğinizde bu programlar sizin en büyük yardımcınızdır. Yoğun yaşam temponuz arasında çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilmek için yeterince vakit bulamadıysanız bunu hiç dert etmeyin… Bu yazılımlar size yakınlarında olamasanız bile sanki yanlarındaymışsınız gibi yaşamlarını izleme, onları bir tehlike bekliyorsa bunu daha meydana gelmeden fark edip önleme şansı verir. Size sınırsız güven ve kontrol sağlayacak bu yazılımlar sanki eliniz kolunuzmuş gibi ailenizi koruyup kollayacağınız sizin en büyük güven kaynağınızı oluşturacaklar. Bu yazılımlar sayesinde hem ailenizin yaşamının merkezinde olacaksınız ve bundan dolayı içiniz rahat edecek hem de ailenize ait her şeyi bilip onların sırtındaki el gibi onların düşmesini engelleyip koruyacağınız için ailenizin size olan güveni olduğunun da üstüne çıkarak artacak. Artan bu güven duygusu sayesinde aile bağlarınız daha da sağlamlaşacak.

Size duygusal açıdan pek çok faydası olan bu telefon dinleme yazılımları İngiltere ve Rusya gibi teknoloji devi ülkelerin imzası altında üretilerek ithal edilip sizlerin kullanımı için ülkemize getirilmektedir. Yazılımlar tamamen profesyoneldir bunun yanı sıra %100 lisanslı ürünler olup her akıllı telefon modeline uyumludur. Ayrıca hayalet yazılım formatına sahip olan bu programlar, kullanımınız sırasında yüklediğiniz telefonda casus olarak çalışırken varlığını hiç bir şekilde dinlediğiniz kişiye belli ettirmez. Kullanımı çok kolay olan bu programlarda yazılımın yüklü olduğu bir telefon ve dinlemek için de kendinize ait olan telefonunuz ya da bilgisayarınız yeterli gelecektir. Telefonları yazılım yüklü olarak tarafımızdan temin edebileceğiniz gibi dilerseniz sadece yazılımı alıp uygulamasının yüklemesini kendiniz de yapabilirsiniz. Programı temin ve yükleme işleminden sonra da size ait bir panelden yapabileceğiniz tüm işlemlerin çok basit bir ara yüzle kullanımını sağlayabileceksiniz. Ara yüzünüzden dilediğiniz ayarlamaları yapıp, istediğiniz zamanlama tercihlerini yapıp, ister başındayken dinleme isterseniz de kayıt ederek sonradan dinleme yapabilirsiniz. İphone telefon dinleme eskiden çok zordu şimdilerde bu durum değişti.
Telefon dinleme yazılımları ile kontrolünü sağlayabileceğiniz pek çok işlem bulunmaktadır. Telefonun ne kadar uzağınızda olduğu fark etmeden sanki kendi elinizdeymiş gibi telefonun içinde bulunan her türlü veriye ulaşım sağlayabileceksiniz. Yazılımın özellikleri;
Telefon görüşmelerini dinleme
Görüşme kaydedicisi özelliğiyle takip ettiğiniz telefonda yapılan bütün görüşmeleri sesli olarak kaydedebilecek, ayrıca ekstra özelliklerle takip edilen telefonu görüşme sırasında canlı olarak da dinleyebileceksiniz.
Takip ettiğiniz telefonu arayan ya da takip ettiğiniz telefondan aranan bütün numaralara ulaşabilecek, ayrıca aramaların zamanı, sayısı ve uzunluğunu görebileceksiniz.
Kısa mesaj takibi
Takip edilen telefondan gönderilen ya da takip edilen telefona gelen tüm kısa mesajları anında kendi yönetim panelinizde görebileceksiniz. Telefonu kullanan kişi mesajları silse bile mesajlar sizin panelinizde kayıtlı olarak kalmaya devam edecek. İnternet başında olamayacağınız zamanları da sorun etmeyin çünkü panelinizde yapacağınız ayarlama ile mesajların sizin telefonunuza da ulaşmasını sağlayabileceksiniz.
Telefon konumunu saptama
Konum görüntüleme: bu özellik sayesinde takip edilen telefonun konum bilgilerini harita üzerinde zamanlarıyla birlikte görebilirsiniz. Ayrıca harita uygulamasıyla birlikte anlık olarak konum takibi gerçekleştirebilirsiniz.
E-mail okuma
Takip edilen telefona gelen ve giden tüm e-mailleri görebileceksiniz.
Anlık mesajlaşma takibi
Whatsapp, İMessage, BBM gibi anlık mesajlaşma programlarında yapılan tüm hareketleri bütün detaylarıyla takip edebileceksiniz.
Multimedya dosyalarına ulaşma
Takip edilen telefonla kaydedilen tüm multimedya dosyalarını sizin kontrol panelinize yüklemesi sağlayacaktır.
İnternet hareketlerini görüntüleme
Girilen her web sitesini sizde kendi hesabınızdan görebileceksiniz.
Rehber, takvim ve not takibi
Takip edilen telefonda mevcut olan ya da yeni yüklenen her türlü veriye panelinizden ulaşabileceksiniz.
Telefon dinleme
Çevresel ses kayıt özelliğiyle telefonun çevresinde olan biten her şeyi ses olarak kaydedebileceksiniz. Takip edilen telefonu her zaman canlı olarak da dinleyebilme imkanınız olacaktır.

7 yorum

  1. Harika ama biz nasıl kullanmaya başlayacağız bunu

  2. Güzelde bende bir türlü beceremedim. Bidaha denicem bakayımbusefer becere bilicemmi 😀

  3. Böyle bir olayın olduğundan bir arkadaşım bahsetmişti inanmadım demek ki iphone telefon dinleme olayı doğruymuş.

  4. arkadaş bahsediyordu geçen harbi böyle birşey varmış demek yeni öğrendim

  5. ilginç ürünler

    bu tür şeyler kötü insanların eline geçmemeli sonra insanlara şantaj yapıyorlar

  6. ben de yeni öğrendim. güzel bir teknolojiye benziyor

  7. Gerçekten güzel bir yazılım ve özellikmiş, iyi amaçlar için kullanılacağı gibi kötü amaçlar içinde kullanılma olasılığı var. Dikkatli kullanmak lazım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*