whatsapp-indir

iphone için Whatsapp indir

işletim sistemi ios olan iphone ve ipad kullanıcıları için whatsapp vazgeçilmez bir uygulamadır.2015 yılı itibariyle bir yılı dolan kullanıcıların 1 dolar ücretlendirme karşılığında kullanıcılarına sunulacak olan whatsapp’ın bu yıl içinde görüntülü görüşmeye dair güncellemenin geleceği söyentileri çıkmaya başladı.

iphone-ipad-whatsapp-indir

iphone-ipad-whatsapp-indir

Facebook’un whatsapp’ı satın aldıktan sonra kullanıcı sayısında inanılmaz derecede artış sağladığını görmekteyiz.uygulamanın ücretli olacağından dolayı çıkan tepkilere rağmen kullanıcı sayısının düşmeyeceği aksine sürekli bir artış olacağı,uygulamanın ne kadar kullanışlı ve vazgeçilmez olduğunu bizlere göstermektedir.

şimdi sizde bu harika uygulamayı telefonunuzda görmek istiyorsanız hemen indirmeye başlayın:

1- whatsapp indirmek için tıkla
2- whatsapp indirmek için tıkla

6 yorum

  1. Mükemmel bir uygulama

  2. Ben whatsapp kullanmaya başlayalı yaklaşık olarak 10 ay kadar oldu, 2 ay sonra süresi doluyor, bakalım yenilemek için ücret talep edecekler mi?

  3. Akıllı telefonlar için olmazsa olmaz bir yazılım

  4. Whatsapp sosyal medyanın dışında iletişim kanalı olarak çok büyük bir tekeli elinde tutuyor. Aslında Whatsapp’ın ücretli olmasını doğru bulmuyorum ama neden reklam yayınlamıyor orasınıda anlamış değilim. Bence Whatsapp herkesden ücret almaktansa premium hesap yönetimini geliştirebilir. İsteyen ücretli üyeliğe geçmeli. Ücretli üyelerede avantajlı özellikler sunulabilir.

  5. whatshapsız telefon neye yarar 🙂 Telefon dediğin whatshaplı olur oda burdan yüklenir. Teşekkürler güzel paylaşım.

  6. Whatsaapı gönül rahatlığı ile indiriyorum fakat Web whatsaap neden yok ki? Ben bunu anlamıyorum aslında web whatsaap iPhone de olurken Androidde ne işi var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*