iphone-uygulamalar
iphone-uygulamalar

İphone İçin En iyi Uygulamalar

 

Apple tarafından telefonlarda olması gereken uygulamalar paylaşıldı.
İşte her telefonda mutlaka bulunması gereken uygulamalar:

 • Replay: Bir video düzenlemesi uygulaması olan Replay uygulaması sayesinde iphone kullanıcıları artık videolarını düzenleyebilme fırsatı buluyor.
 • Elevate: Beyni etkili kullanma olarak bilinen Elevate uygulamasıyla insanlar her gün düzenli olarak okuyor, yazıyor, konuşuyor ve anlıyor. Bu tür egzersizler sayesinde beyin fırtınası yapmış oluyorlar.
 • Threes: Rakamları eşleştirerek en büyük sayıyı yakalamaya çalışıyorsunuz. Bu uygulama sayesinde hafıza güçleniyor.
 • Hyperlapse: Instagramda çekilen fotoğrafların videolara hız kazandırılabilmesine olanak sağlıyor. Sıra dışı görüntüler için bulunmaz bir fırsat.
 • ProCam 2: iOS cihazlarında kullanılan ve birçok özelliğe sahip olan kamera uygulamasıdır. Daha hoş ve ilginç görüntülerin elde edilebilmesi adına önem taşıyor.
 • SwiftKey Klavye: Akıllı otomatik düzenleme, 800’den fazla emoji ve en iyi sonraki kelime tanımlama özelliğiyle ön plana çıkan bir uygulama. İphone kullanıcılarına ciddi kolaylıklar sağlıyor.
 • Zomato: Yakınınızdaki restoranların bulunmasını sağlıyor. Karnınızı doyurmak ve istediğiniz yemeği yiyebilmek adına önemli bir uygulama.
 • Trafi Türkiye: İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinde toplu taşıma araçlarının tarife ve sefer saatlerin ulaşım konusunda oldukça başarılı bir uygulama. Özellikle trafik derdinin fazla olduğu İstanbullular için bulunmaz bir fırsat. Otobüs, metrobüs, vapur, feribot ve metro gibi toplu taşıma araçları için tarife ve ulaşım bilgileri konusunda insanlara kolaylık sağlıyor.

10 yorum

 1. Uygulamalardan hiç biri elimde yok. Daha doğrusu ne işe yaradığını bilmediğim için uygulama indirmiyordum. Lakin siz açıklayıcı bir biçimde uygulamalardan en çok kullanılanları belirtmişsiniz. Sayenizde lazım Olanları indirdim.

 2. Böyle güzel bir düşünceyi uygulayıp bizlerle paylaştığınız için teşekür ederiz gerçekten çok iyi düşünülmüş uygulama konusunda bilgisi az olan arkadaşlara gayet yardımcı olacak bir konu.

 3. Bu uygulamalardan bir kaç tanesini indirmiştim. Ben kullandığım için memnunum.

 4. sercan gögeleyen

  bende çok memnun kaldım bu tür programlardan

 5. Ahmet Cem Aktaş

  uygulamaların hiçbiri benim telefonumda yok. Replay, Trafi Türkiye,SwiftKey Klavye ve Elevate uygulamalarını indirdim. gerçekten bunlar benim işime yaracak olan uygulamalar. Açıklamaları ile çok iyi olmuş.

 6. Sakal Bıyık Serumu

  Teşekkürler hepsi en çok sevilen uygulamalar

 7. Teşekkürler hepsi bir birinden güzel uygulamalar

 8. Uygulamalar gayet güzel bazılarını kullanmaya başladım.

 9. kpss ders videolari

  iphone için böyle kaliteli uygulamalar görmek gerçekten muhteşem.

 10. Yav bi tane uygulama vardı ama hatırlamıyorum adını, mesaj yazarken kelimenin arasına getirebiliyodun imleci. Yani kelimenin sadece başı veya sonuna gitmiyodu. Bilen birisi yazarsa sevinirim.
  Elinize sağlık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*