iPhone İçin Android Kılıf Satışa Çıktı

Apple’ın hem iPhone telefonlar hem de iPad için geliştirdiği işletim sistemi iOS her geçen gün biraz daha çok konuşulmaya başlandı. Son olarak iOS işletim sisteminin yeni versiyonunu tanıtan Apple bu tanıtımla beraber iOS işletim sistemini bir adım öne çıkarmış oldu. Tabi iOS işletim sistemi ne kadar konuşulursa konuşulsun ya da ne kadar ön plana çıkarsa çıksın eleştirilen yanları da yok değil. Özellikle telefonu sınırlıyor düşüncesi iOS işletim sistemi için en çok getirilen eleştiriler arasında. Fakat artık bu sorun da çözülüyor.

iOS’u Android’e Dönüştüren Kılıf

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan yeni kılıflar bu sorunu çözmek için geliyor. Zira tanıtımda da her aldığı gibi yeni kılıflar artık iPhone üzerinden de Android işletim sistemini çalıştırmayı mümkün kılacak. Yeni kılıfların bu şekilde iPhone telefonları çift işletim sistemli telefonlar haline getireceği düşünülüyor.

İlgi Oldukça Fazla

İlk olarak Çin genelinde piyasaya sürülen ve kendi sistemlerini içerisinde barındıran kılıflara ilgi de oldukça fazla. MESUIT adı verilen kılıfların şuan için sadece Çin içerisinde satışa sunulduğunu da belirtelim. Fakat yakın bir zamanda kılıfların tüm Avrupa pazarında satışa sunulacağı da iddia ediliyor. iOS işletim sistemini Android işletim sistemine dönüştüren kılıfların bir hayli ilgi çekeceği de kesin. Fakat bu yorumu yapmak için yine de ürünün tüm dünya pazarına sunulmasını beklemek gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*