Ehliyet iPhone Uygulaması

iPhone Ehliyet Alırken de Yardımcınız

Bir çok gencin hayali 18 yaşına geldiğinde ehliyet sahibi olmak ve sonrasında bir araç satın almak. Ehliyet olmadan araç kullanmazsınız umarım. iPhone sahibiyseniz vakit kaybetmeden ehliyet sınavları için hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamamızın adı : Ehliyet.

Ehliyet iPhone Uygulaması

Araç kullanmanın ön şartı olan ehliyet sahibi olabilmeniz için illi Eğitim Bakanlığı tarafından yılda 6 kez yapılan ehliyet sınavlarına girip başarılı olmalısınız. Bu sınavlara hazırlanmak için yardımcı olabilecek olan bu iPhone uygulaması, yazılı ve sözlü iki farklı bölümden oluşuyor. Hem sınavlara girebiliyorsunuz hemde bilgiler alabiliyorsunuz. Girebileceğiniz sınavlar:

  • İlkyardım Bilgisi
  • Trafik ve Çevre Bilgisi
  • Trafik Levhaları ve Anlamları
  • Motor ve Araç Tekniği

İlkyardım bilgisi, trafik ve çevre bilgisi, motor ve araç tekniği bilgisi konularında bilgi alabileceğiniz dökümanlar internet bağlantınız olmasa bile erişebileceğiniz kaynaklar. Diğerleri ise,  sürücü adayalarında aranacak şartlar, yazılı sınav bilgileri, direksiyon sınavı bilgileri, direksiyon sınavında dikkat edilmesi gerekenler, trafik cezaları. Uygulama içerisinde daha önceden yapılmış sınavlarla kendinizi denem şansına da sahipsiniz.

Ehliyet sınavına hazırlanan adayların mutlaka indirip faydalanması gereken bir uygulama. Ücretsiz indir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*