iPhone 8 Tamamen Cam Tasarımla Gelebilir!

Apple’ın merakla beklenilen yeni akıllı telefonu iPhone 8 modeli ile ilgili her gün yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son sızıntılara göre iPhone 8 tamamen cam tasarımla gelecek!

Apple’ın iPhone 8 modeli eylül ayında tanıtılacak. iPhone 8’in tanıtım tarihine yaklaşıldıkça Aplle’ın iPhone 8 modeliyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Daha önce pek çok detayı ortaya çıkan iPhone 8’in şimdi de tamamen cam bir tasarımla geleceği iddia edildi. Bilindiği gibi Apple tamamen cam tasarımı ilk olarak iPhone 4 ve iPhone 4S modelinde kullanmıştı. Apple daha sonra iPhone 5 ile birlikte tamamen cam tasarımdan vazgeçilmişti.

iPhone 8’de kullanılacak olan tamamen cam tasarımla birlikte iPhone 8’in tasarımı biraz daha kalın hale gelecek. Ana tuşunun da olmayacağı iPhone 8’in tam boy ekranla gelmesi bekleniyor.

Ayrıca parmak izi okuma yerine yüz tanıma özelliği de iPhone 8 ile birlikte geleceği iddia edilirken bu iddiaların ilern günlerde güçlenmesi ya da aksi iddialarla çürütülmesi mümkün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*