iPhone 8 hakkında şok eden iddia

Son yılların en çok merak edilen telefonlarının başında gelen iPhone 8 hakkında geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düştü.

Apple firmasının Dünya’da satış rakamları kırdığı telefonlarından olan iPhone modelleri halen tüm Dünya’da en çok satan telefonlar listesinde ilk sırada gelmektedir. Özellikle firmanın yakın zamanda piyasalara sürdüğü iPhone 7 telefonlarında bulunan özelliklerin kullanıcılar tarafından son derece farklı özelliklerinin olması en çok merak edilen ve takip edilen konuların başında gelmişti. Bugün sizler için oldukça dikkat çekici bir haber olan iPhone 8 hakkında merak ettiğiniz detayları ortaya çıkartmak gelen haberi paylaşacağız.

Firmanın son amiral gemi telefonundan sonra üzerinden oldukça fazla çalıştığı telefonlardan olan iPhone 8 telefonlarında en dikkat çekici özelliğin ekranı konusunda olacağına dair gelen bilgiler giderek artıyor. Özellikle OLED ekran diye tabir edilen bükülen ekran teknolojisi ile yeni telefonlarını kullanıcıların hizmetine sunacak olan bu firmanın son zamanların en çok merak edilen ekran tipi olması telefonda nasıl bir izlenim bırakacak merak konusu olmaya başladı.

iPhone 8 telefonlarda şimdiden denenmeye başlayan OLED Ekran teknolojisinin hayata geçmesinden sonra kullanıcıların hizmetine sunulacak olan bu ekran tipinin Samsung firmasının telefonlarında oldukça başarılı sonuçlar verdiğini düşündüğümüz zaman iPhone 8 telefonda nasıl bir sonuç vereceği şimdiden merak konusu olmaya başladı. İşte uzun zamandır iPhone 8 telefonlarda kullanılacak olan ekran haberinin müşterilerimiz için merak edilen detayları.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*