iPhone 8 Etkileyici Bir Kameraya Sahip Olacak!

Teknoloji devi Apple’ın bu yıla damgasını vuracak akıllı telefon modeli olacak olan iPhone 8 kamerasıyla ön plana çıkacak! İşte tüm detaylar

Apple’ın her yeni iPhone modeli etkileyici kamera özellikleriyle gelmiştir. Bu anlamda Apple’ın eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modelinin de etkileyici kamera özellikleriyle gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Son zamanlarda ortaya çıkan tüm görseller Apple’ın yeni iPhone modeli olacak olan iPhone 8’i yani bir diğer adıyla iPhone Pro’nun hangi özelliklere sahip olacağını ortaya koyuyor. Hemen hemen her yeni sızıntıda iPhone Pro yani iPhone 8’in kamerasının iPhone 7 Plus modelinde alışık olduğumuz gibi değil de alt alta konumlandırılmış olduğunu görüyoruz.

Ortaya çıkan son raporlara göre ise iPhone 8 yani iPhone 8 Pro’da kullanılacak olan bu yeni kamera sistemi çok daha iyi 3D algılama sunacak. Çok geniş bir işlevsellik sunacak olan 3D algılama ile başta biyometrik doğrulama olmak üzere oyunlar ve çeşitli yeni işlevlerde kullanım imkanı sunacak.

Apple’ın WWDC 2017’de tanıttığı yeni mobil işletim sistemi olan iOS11 ile birlikte arttırılmış gerçeklik alanında ek hiçbir aksesuar ya da donanıma gerek duymadan başarabildiklerini gördükten sonra Apple’ın iPhone 8 ile birlikte çok daha iyi arttırılmış gerçeklik deneyimi sunması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*