iPhone 8 çerçevesiz olarak geliyor

Akıllı telefon piyasalarının en çok satan telefonlarını üreten Apple firması çıkarttığı telefonları ile tüm Dünya’da geniş yankılar uyandırmaya devam ediyor.

Son yıllarda Samsung firması ile girdiği kıyasıya rekabette her zaman önde olan ve özellikle çıkarttığı son nesil amiral gemisi iPhone 7 telefonları ile satış rekorlar kıran firmanın aylar sonra piyasalara sürmesi beklenen telefonu iPhone 8’in yavaş yavaş bilgileri sızmaya başladı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile kullanıcılarının karşısına çıkan Apple firmasının bu telefonlarda kullandığı en büyük ekran boytunun 5.5 inç olduğunu biliyoruz. Her geçen ekran boyutunda farklı seçenekler sunan ve kullanıcıların daha rahat bir kullanıma sahip olmasına neden olan firmanın yeni çıkartığı iPhone 8 modelinde özellikle 5.8 inçlik bir ekran tercih edeceği basına sızdı.

Firmanın son zamanlarda ürettiği her telefonda farklı bir özelliği barındırması bu telefonda sadece ekran boyutunun artacağının sinyallerini verirken geçtiğimiz günlerde basına sızan bir haber yine firmanın şık bir telefon ile kullanıcıların karşısına çıkmasına imkan verecek gibi duruyor.

iPhone 8 telefonlarında ekranların yanında kalan çerçeve kısmını kaldırarak kullanıcılarına çerçevesiz ekrana sahip olan bir telefon sunacak olan firma bakalım bu hamlesi ile ne kadar başarılı bir sonuç alacak merak konusu.

Yine iPhone 8 ve iPhone 8 Plus olarak 2 farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Apple’in en geç 6-7 ay içerisinde yeni telefonlarını piyasalara tanıtacağı gelen haberler arasında ilk sırada geliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*