İphone 7 Ve İphone 7 Plus’ın Suyunu Çıkarmanızı Sağlayacak 13 Muhteşem Oyun

Oz: Broken Kingdom: iPhone 7’nin tanıtımı sırasında A10 Fusion işlemcinin gücünün sergilenmesi adına gösterilen bir oyundu. Oz Büyücü hikayelerinde yer alan kahramanların karanlıkla mücadelesini konu almakta olan bir mobil RPG oyunudur.

Submerged: Miku and The Sunken City: Kısa bir süre öncesinde IOS versiyonu çıkmış olan bu oyun ilk olarak bilgisayar versiyonuyla sunulmuştu. Oyunun geliştirici firması Uppercut Games’dir.

Asphalt 8: Airborne: Mobil platformların grafik kalitelerinin ölçülebilmesi için kullanılan oyun akıcı bir şekilde oynanıyor mu görülebilmesi için bu oyun o cihazlara yüklenmekte ve test edilmektedir.

Modern Combat 5: Mobil cihazlardaki en kaliteli grafikleri bulunan FPS oyunlarından birisidir bu oyun. Yeni bir oyun olmasa bile üst seviye bir grafik kalitesi sunmaktadır.

Oceanhorn: 2013 senesinde çıkan oyun çıktığı zamanlarda grafik kalitesiyle oldukça beğeni toplamıştı.

Need for Speed No Limits: Need for Speed oyun serisini bilgisayarlarda sağladığı yüksek kalitedeki grafikleriyle tanımaktayız. Serinin son mobil sürüm oyunu ise Need for Speed No Limits’dir.

Afterpulse: Iphone 6 zamanında çıkış yapan oyun aksiyon oyunudur ve en kaliteli TPS oyunlarından birisidir.

AG Drive: Baş döndüren bir yarış tecrübesi sağlayan oyun etkileyici bir görsellik sunmaktadır.

Unkilled: Mobil sürümlerdeki en kaliteli FPS oyunlarından birisi de Unkilled oyunudur ve zombi saldırılarıyla mücadele edilir.

Dead Trigger 2: Unkilled oyunu gibi Madfinger Games şirketinin elinden çıkmış zombi teması olan bir FPS oyunudur. Asphalt 8 oyununda olduğu gibi performans ölçümlerinde kullanılmıştır.

Eisenhorn: XENOS: Listedeki en yeni oyunlardan birisidir ve iPhone 7 ile oyun akıcı bir şekilde oynanmaktadır.

Warhammer 40.000: Freeblade: Başka bir Warhammer evreninde geçmekte olan oyun strateji türü dışında bir oyundur.

İnfinity Blade 3: Bilgisayardaki grafiklerin kalitesini mozilla cihazlara taşıyan bir oyundur ve Iphone modellerin testlerinde çok yaygın kullanılır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*