iPhone 7 Tek Kamerayla Mı Gelecek?

Akıllı telefon sektöründe en haraketli yaz aylarından birisi de bu sene oldu. Birçok dev teknoloji markasının yeni ürünlerinin tanıtımını yaptığı yaz aylarında son tanıtım ise Samsung tarafından geldi. Uzun süredir merakla beklenen Note 7 tanıtımını dün itibariyle yapan Samsung, tanıtımla beraber büyük oranda beğeni elde etmişti. Samsung’un Note 7 hamlesini yapmasının hemen ardından ise gözler bir kez daha en yakın rakibi Apple’a çevrildi.

Tanıtıma Sayılı Günler Kaldı

16 Eylül tarihinde tanıtımı yapılması beklenen yeni iPhone üyesinin ise dün itibariyle en net görüntüsü de yayınlandı. Sızdırılan görselle beraber yeni seri hakkındaki tartışmalarda bir kez daha gündeme gelmeye başladı. Zira söz konusu yeni görselle beraber iPhone 7’nin de eski serilere göre çok daha geniş bir kamera alanı olduğu fakat bu alanında sadece tek bir kamera için geçerli olduğu ve halile iPhone 7 serisinde tek kamera bulunduğu da iddia edildi.

Çift Kamera Pro Modelde Yer Alabilir

Yeni görselde tek bir geniş kamera olmasıyla beraber yeni bir iddia daha geldi. Söz konusu iddiayla beraber çift kameranın Pro modelinde yer alacağı belirtildi. Fakat yeni model için tüm bu detayların Apple tarafından yapılacak tanıtıma saklandığı da bir gerçek. Yeni modelin çift kamera özelliğinin de bu şekilde ortaya çıkacağı belirtiliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*