iPhone 7
iPhone 7

iPhone 7 Tasarımına ait ilk paylaşımlar yayınlandı

Apple’in yeni amiral gemisi olacak iPhone 7’ye ait olacağı idda edilen tasarım fotoğrafı Macrumors tarafından paylaşıldı.

Tasarımı her ne kadar iPhone 6 ve iPhone 6s’e benzesede yandaki beyaz anten bantlar durmasına rağmen arkada ki beyaz bantların kaldırıldığı görülüyor.

Yeni iPhone 7’nin iPhone 6’ya kıyasla daha kalın olacağı ancak işlemci hızının daha fazla olacağı aktarılan dedikodular arasında.

Bununla birlikte iPhone 7 Plus’a kameraya optik yakınlaştırma ekleneceği bilgiside şimdiden sızmaya başladı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın 2016 Eylül’de yapılacak muhteşem lansmanla kullanıcıyla tanışması planlanıyor.

işte iPhone 7’nin yeni tasarımı sizlerle.

iPhone 7

 

11 yorum

 1. Teknolojinin hızına yetişmek artık çok zor. Özellikle iphone mesele olunca ekonomik faktörler de devreye giriyor. Telefon fiyatları aldı başını gidiyor, bir maaşı telefona yatırmak gerekiyor

 2. 🙁 Bizim İçin Farketmiyor Zenginler genellikle alabiliyor.

 3. Şu 6 tasarımı bence gerçekten başarılı appleın eni bir macera aramasına gerek yoktu zaten.

 4. Özellikle iphone 6s meraklılarını üzecek bir haber. Çok yakın bir zamanda telefonlarını tekrar değiştirmek zorunda kalacaklar, büyük bir hız farkı olacak zira.

 5. İphone 5se çıkacak diyorlardı önce.Ama iphone müşteri hizmetleri bir harika.ADamlar kırk yıllık dostmuş gibi konuşuyorlar.

 6. Bravo, bravo. İphone 7 çıkar çıkmaz alacağım.

 7. Apple taktiği belli belirli dönemlerde bir kaç özellik değiştirip S Mes derken fiyatıda uçuruyor bence o kadar para verilmemesi gereken bir telefon.

 8. Fazla bir değişiklik yok gibi duruyor.

 9. iPhone 6 dan sonra normal olarak 6s çıktı ve apple da gördüğümüz kadarıyla S lerde kasa olarak dizayn olarak bir değişim olmamakta. 7 nin resimdekinden daha değişik olacağını farkını daha belirgin hissettireceğini düşünüyorum.

 10. Apple’ın hızına yetişilmiyor. Ancak çok fazla ticari kurnazlığa yöneldiler. 6’dan sonra 6s sonra 6plus benzer özellikte ve boyutta telefonları piyasaya sürmek Apple’a yakışmıyor. Açıkçası artık yeni çıkan modelleri de takip etmiyorum. Kullandığım 5s fazlasıyla işimi görüyor.

 11. yatağan kılıç

  7 gercekten süperdi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*