iPhone 7 Rose Model İçin Yeni Görseller Yayınlandı

Apple’ın Eylül ayı içerisinde tanıtımını yapacağı artık kesinleşen iPhone 7 serisine ilişkin yeni görüntüler gelmeye başladı. Serinin tüm detaylarının Eylül ayında yapılacağını belirten Apple’ın bu haberinin ardından da seri üretime geçmesi sızıntı bilgilerin gelmesini de arttırdı. Daha çok Çinli kaynaklar tarafından verilen bilgilerle beraber artık birçok detayı da kesinleşen iPhone 7’niin son olarak renk seçimleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Mavi Model Görücüye Çıkmıştı

Bu noktada ilk olarak mavi renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek olan yeni iPhone 7 modeli görücüye çıkmıştı. Daha önce kullanılmayan gök mavisi rengi ile görücüye çıkan ve gelen görsellerle beraber epey bir beğenilen yeni iPhone serisinin bu kez de başka bir rengi ortaya çıktı.

Yine İlk Kez Kullanılacak

Yeni yapılan sızıntı ile beraber internette yayılmaya başlayan iPhone 7 modelinde ise bu kez Rose yani gül pembesi renginin olduğu dikkat çekti. İlk kez kullanılacak olan ve bunun yanında özel bir tasarıma da sahip olduğu ortaya çıkan iPhone 7 Rose renk seçeneğinin de satışlara etkisi olacağı kesin. Zira sızdırılan görsellerde her ne kadar araka kapak tamamen pembe olsa da ön kapak tasarımının hala standart beyaz olduğunu da belirtelim. Yeni Rose modelin tanıtımda da yer alacağı düşünülüyor. Fakat Apple bu konuda henüz bir bilgi vermedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*