iPhone 7 Plus İçin Yeni Video

Apple’ın akıllı telefonları olarak gösterilen iPhone serisinin son bombası Eylül ayında ortaya çıkacak. iPhone’un bu zamana kadarki en değişik versiyonlarından biri olarak gösterilen iPhone 7 tanıtımına artık bu kadar kısa bir süre kalmasına karşın telefonun tanıtımından önce yapılan sızıntı paylaşımları da ardı ardına gelmeye devam ediyor. Bu döneme kadar genelde iPhone 7 giriş modeli için sızıntı haberleri gelirken son gelen video ise iPhone 7 Plus ile ilgili oldu. iPhone 7’nin üst segmenti olarak gösterilen iPhone 7 Plus videosunda ise merak edilen belli başlı detaylarında olması dikkat çekti.

Çift Kamera Yer Alıyor

Bu noktada en çok merak edilen konulardan birisi de çift kamera konusu olmuştu. iPhone 7 modelinde çift kamera olmasının beklenmemesi buna karşın Apple’ın yeni teknoloji de ihmal etmeyeceğinin düşünülmesiyle beraber çift kamera için iPhone 7 Plus hedef gösterilmişti. Beklendiği gibi de oldu ve videoda yer alana göre iPhone 7 Plus çift kamera sistemine sahip olacak. Videoda doğrudan dikkat çeken ilk özellik olan çift kameranın tek kamera modeline göre çok daha küçük olduğunu da belirtelim.

Mavi Renkli Yeni Model

Videoda yer alan bir diğer detay ise renk oldu. Bu sene yeni renklerde sunması beklenen iPhone 7 Plus’ın videoda yer alan rengi ise mavi oldu. Söz konusu rengin gerçekten yeni modelde yer alıp almayacağı da şuan için merak konusu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*