iPhone 7 Özellikleri Değişebilir

Apple’ın muhtemelen Eylül ayı ortalarında tanıtımına hazırlandığı iPhone 7 modeli için gün geçmiyor ki yeni bir iddia gündeme gelmesin. Son dönemde ortaya atılan iddialarla beraber bir anda en çok konuşulan telefonlardan biri olmaya da başlayan iPhone 7 telefonları hakkında son ortaya atılan iddia ise bu zamana kadar ortaya çıkan iddialardan oldukça farklı oldu. Zira Apple’a oldukça yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre yeni modelin tanıtımda farklı bir isimle karşımıza çıkacağının bilgisi verildi. İddialara göre iPhone 7 değil iPhone 6 SE tanıtılacak.

Neden Beğenilmemesi Mi?

Henüz bu yorumları yapmak için oldukça erken olsa da sebebin sızdırılan bilgilere ilgi gösterilmemesi olduğu düşünülüyor. Zira Apple’ın yaptığı anketlerde sadece sızdırılan bilgilerle bile iPhone 7 telefonlarına ilgi gösterilmediği oraya çıkmıştı. Birçok kullanıcı yeni modeli almayacağı yönünde fikir verirken Apple’ın bu nedenle bir değişiklik yapmış olabileceği konuşuluyor. Fakat dediğimiz gibi şimdilik bu yorumu yapmak için oldukça erken. Yani Eylül ayı içerisinde yapılan tanıtımda her şey değişebilir.

iPhone 7 İçin Yeni Özellikler Mi Gelecek?

Bununla beraber Apple’ın kısa süre sonra yeni özelliklerle iPhone 7 tanıtımını da yapacağı iddialar arasında. Yani Eylül ayında iPhone 6 SE daha sonra ise yeni özelliklerle beraber iPhone 7 görülme ihtimali söz konusu. Fakat tüm bunlar için Apple’ın açıklamasını beklemek gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*