iphone 7 nin görüntüleri

iphone 7 Ne Zaman Çıkacak ve Özellikleri

Iphone 7 isminin duyulmasıyla birlikte ,iphone kullanıcıları büyük bir merakla yeni ürünün ne zaman çıkacağına dair beklenti içerisine girmeye başladılar.

iphone 6 geniş ekran serisiyle pazar payını ve satışını iyice arttıran  şirket,yine aynı şekilde geniş ekran olarak yoluna devam edeceği, gelen haberler arasında.”iphone 7 neye benzeyecek,nasıl olacak,hangi özelliklere sahip olacak ve ne zaman çıkacak ” gibi sorular simdiden gelmeye başladı.

iphone 7 görüntüleri

iphone 7 görüntüleri

iphone 7 nin görüntüleri

iphone 7 nin görüntüleri

işte iphone 7 için bize gelen özellikler :

iphone 6 da olduğu gibi 4.7 inç geniş ekrana sahip olacak.En çok beklentiler arasında ise RAM kapasitesinin 5GB olması bekleniyor.Hafıza kapasitesi 16, 32,64 ve 128 GB olarak piyasaya sunulacak. İşletim sistemi İOS 9 olarak çalışacağı tahmin ediliyor. ön kamera 5MP,Arka kamera ise 20 MP olması bekleniyor.Yine en çok beklentilerden biride, kablosuz şarz edilebilir özelliğinin olacağıda gelen bilgiler arasında.

 

17 yorum

 1. su kaçağı nasıl bulunur

  vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler, 4.7 inc olanın dan bende var bu versiyonu çok beğendim, bilgiler için tekrardan teşekkürler

 2. İnsan kaynakları uzmanlık eğitimi

  Iphone son dönemlerde çok hızlı şekilde modeller çıkarmaya başladı. Bakalım sonunda ne olacak.

 3. bir an önce çıkmasını bekliyorum. gerçekten ıphone iyi işler çıkartıyor…

 4. Daha Iphone 6 yeni çıktı. Bu ne hız Apple. Adamlar coşmuş, helal olsun diyorum.

 5. Telefon iphone 7 adıyla çıkmayabilir. iphone 6s adıyla giriş yapabilir. Zamana bırakıp göreceğiz.

 6. fırsat ürünleri

  Biraz dursun bence kenarda daha 6 insanlar tüketeme di tam anlamıyla

 7. iphone 7 nin ekranı biraz daha büyük herhalde
  iphone 6 nın bi büyük versiyonu vardı o ekrana nazaran biraz daha ince olsa çok iyi olur, iphone 7 i bekliyoruz

 8. kulturkankiler

  teknoloji çığ gibi büyüyor. en son model bir cihaz alıyorsunuz kısa bir süre sonra daha yeni teknolojiler çıkıyor. teknoljiyi takip etmek zor.

 9. Iphon 7! çok erken değilmi… Ancak ne olursa olsun iphon farklı. her ne kadar sony kullanıcısı olsamda iphon başka. merakla bekliyorum. Geçenlerde bir yazı okumuştum iphon 8 e kadar tasarlanmış bakalım ne olacak.

 10. iPhone, son zamanlar da gerçekten büyük değişim göstermektedir bunun sebebi ise Samsung olabilir benim aklıma şayet ilk gelen firma Samsung çok hızlı üretiyor ve piyasada satılması kolay oluyor fakat Apple de bu hıza yakalaşmak için 7-8-9’un tasarımlarını bitirdiğini söylüyordu.

 11. Yeni bir iphone almayı düşünüyorum, 7 serisinin özelliklerine baktığımda RAM kapasitesinin 5GB olması çok iyi, yine geniş ekran kullanılması da güzel olmuş, umarım fiyatı da uygun olur.

 12. Şimdiye kada henüz bir iphonem olmadı maalesef. ama harika cihazlar olduğunu biliyorum. içinde adeta yok yok. sürekli yenilenip özellik ekliyorlar.

 13. Daha iPhone 6’ya geçemedik, iPhone 7 çıkıyor. Telefon güzel özelliklerle çıkacak büyük ihtimalle, heyecanla bekliyorum.

 14. Hafıza kapasitesinin en az 32 gb olacağını düşünüyorum, çünkü artık en dandik markalar bile rahatlıkla 16 gb hafızaya sahip telefon üretebiliyorlar. Fakat beni asıl düşündüren şuan ortalama 2.200 lira civarında olan iphone altıyı insanlar almakta zorlanırken iphone 7 kimbilir ne kadar olur.

 15. Bence bu aralarda bu telefon gelmez. Çünkü İphone 6 ve iPhone Plus daha yeni çıktı. Bir anda şimdi iPhone 7 çıkarsa iPhone 6 satışları düşer.

 16. teknoloji ürünleri

  7 nin çıkmasına daha çok var bunlar şişirme haber bence.

 17. Gerçekten bu görüntüler doğruysa ve çerçeveleri kaldırdılarsa çok iyi olur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*