iPhone 7 Kulaklık Dönüştürücüleri Ortaya Çıktı

Apple’ın akıllı telefon alanında son bombası olarak gösterilen ve bu zaman kadar firmanın yapmış olduğu en gelişmiş modellerde biri olacağı iddia edilen iPhone 7 için her geçen gün yeni bir iddia daha ortaya atılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde bu konuda ortaya atılan ilk iddialarda Apple’ın iPhone 7’nin farklı bağlantılar deneyeceği yönünde haberler çıkmıştı. Özellikle kulaklıklar konusunda Apple’ın ciddi adımlar atacağı ve artık standart kulaklık girişlerini görmeyeceğimiz bilgisi verilmişti. Apple’a oldukça yakın kaynaklardan gelen bu bilgiler sonrasında ise tanıtıma az bir süre kala yeni görseller ortaya çıkmaya başladı.

Kulaklık Girişinin Değişeceği Kesinleşmişti

Bu noktada ilk olarak Apple’ın yeni seride kulaklık girişini standart jak girişin dışına çıkaracağı bilgisi verilmişti. Kulaklık için özel bir giriş tasarladığı da bu iddiaların hemen arkasından Apple’ın yaptığı patent başvurularıyla kanıtlanmıştı. Ardı ardına gelen bilgilerle beraber kulaklık girişinin değiştiğine dair yeni bir görsel daha verildi.

Kulaklık Dönüştürücü Görseli Sızdı

Bu noktada kulaklık girişinin değişeceğinin bilgisinin verilmesinin ardından orijinal kulaklık kullanmayan kullanıcıların nasıl bir yol izleyeceği Apple’ın bu konuda nasıl bir adım atacağı da merak konusu olmuştu. Zira merak edilen konu hakkında ilk bilgi de geldi. Daha önce bunun için mini bir dönüştürücü kullanacağı düşünülen Apple’ın mini dönüştürücüsüne ilişkin görsel sızdırıldı. Görselle beraber Apple’ın bu alanda yeni dönüştürücüleri kullanacağı da bir nevi kesinleşmiş oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*