iPhone 7 İsim İddiaları Değişti

Apple’ın akıllı telefon serisi iPhone için bu sene yeni bir üye daha geliyor. iPhone serisinin en iddialı ürünlerinden biri olarak gösterilmese de seriye köklü değişiklikler getireceği de açıklanan yeni iPhone 7 cihazların hakkında sürekli yeni iddialarda ortaya atılıyor. Son olarak çıkış tarihine ilişkin bir paylaşımın yapıldığı telefonda tahmini çıkış tarihi olarak 16 Eylül tarihi hedef gösterilmişti. 16 Eylül tarihinde tanıtımıyla beraber piyasaya çıkması beklenen telefonun hakkında hala yeni iddialar da gelmeye devam ediyor. Tanıtım tarihinden sonra gelen bir diğer önemli iddia ise telefonun adı konusunda olmuştu.

iPhone 6 SE İddiası Gelmişti

Bu noktada Apple’ın yeni modele çok ilgi gösterilmemesi nedeniyle bu seriyi iPhone 6 SE olarak tanıtabileceği iddia edilmişti. Yeni bir model olarak değil güncelleştirilmiş model olarak satışa çıkması beklenen telefonun bu iddia ile teknoloji dünyasına damga vurması da bekleniyor. Fakat söz konusu isim iddiaları bugün itibariyle değişti.

iPhone 7 Gelecek

Apple’a yakın kaynaklar tarafından gelen açıklamada böyle bir durumun söz konusu olmadığı ve Apple iPhone 7’nin Eylül yanında tanıtılacak olan cihaz olduğu belirtildi. Karşıt görüşlü bir iddianın ortaya çıkmasıyla beraber iPhone yeni sürüm için isim tartışmaları da yaşanmaya başladı. Tabi ki net bilginin Apple tarafından yapılan açıklamayla verileceğini de belirtelim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*