iPhone 7 Hakkında Yeni Bir Görsel Daha

Apple’ın teknoloji dünyasının en çok konuşulan markalarından biri olduğunu biliyoruz. Özellikle akıllı telefon döneminin başlamasıyla beraber Samsung’un hemen arkasında yer almaya başlayan Apple, son dönemde ise yeni akıllı telefon serisi iPhone 7 ile gündemde. Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon iPhone 7 hakkında ise her geçen gün yeni bir haber daha yayınlanıyor. Seri üretime geçtiği iddia edilen iPhone 7 için son gelen haber ise bir görsel oldu. Söz konusu görselle beraber iPhone 7’nin ön kapağına ilişkin de ilk resimler paylaşılmış oldu.

Ön Kapak Farklı Bir Tasarıma Sahip

İlk olarak Apple’a yakın kaynaklar tarafından gelen sızıntı haberleriyle beraber iPhone 7 telefonların ön kısımda tasarım değişikliğine çok fazla gitmeyeceği düşünülmüştü. Apple tarafından resmi tanıtım yapılmasa da ilk izlenim iPhone 7 ile iPhone 6 S tasarımının hemen hemen aynı olacağı da iddia edilmişti. Fakat yeni sızdırılan görsellerde iPhone 7 ön kapak tasarımının biraz daha değiştiği gözlemleniyor.

Kamera Daha Küçük

Bu noktada yeni görselde ön kamera çok daha küçük olarak gözlemlenirken bunun dışında üst kapakta bulunan yakınlık sensörlerinin de iki adet olması dikkatleri çekti. Kamera odaklanması için kullanılacak olan bu sistemin ne derece doğru olup olmadığını ise Apple’ın resmi tanıtımında belli olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*