iPhone 7 Hakkında Beklenmedik İddia

Eylül ayı yaklaşmaya başladıkça Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 7 için de merak giderek artmaya başladı. İlk olarak Eylül ayında resmi kanallar tarafından tanıtımı yapılması beklenen yeni telefonun hakkında ise sürekli sızıntı bilgileri geliyor. Bu noktada son gelen bilgiler telefonun tasarım ve özellikleri konusunda değil bunun dışında tanıtım tarihiyle ilgili olmuştu. Yapılacak olan tanıtımla ilgili olarak Eylül ayının 16’sı tarihi verilmiş ve Apple’a oldukça yakın kaynaklardan bu bilgi gelmişti. Ardı ardına sızıntı haberleri gelmeye devam eden iPhone 7 için son olarak ise şok bir haber geldi.

iPhone 7 Farklı İsimlerle Gelebilir

Bu noktada sızdırılan bilgilerle beraber bu kez iPhone 7’nin ismi ile ilgili bir sızıntı haberi geldi. Gelen haberlerle beraber aslında Apple’ın yeni modeli iPhone 7 olarak tanıtmayacağı iddia edildi. İsminin tamamen değişeceği de iddia edilen telefonun yeni adının ise iPhone 6 SE olacağı açıklandı. Gelen bu iddialarla beraber Apple’ın yeni model değil iPhone 6 serisine de devam edeceği belirtildi. Tüm bu iddiaların Apple’a oldukça yakın kaynaklar tarafından gelmesi ise kafaları bir hayli karıştırdı.

Tasarım Benzerlikleri Düşündürüyor

Bununla beraber yeni serinin şu ana kadar sızdırılan tasarım detaylarının da iPhone 6 ile oldukça benzer olması kafaları bir hayli karıştırdı. Artık iPhone 7 için isim tartışmaları başlarken konu hakkında net açıklamayı öğrenmek için Apple tanıtımını beklemek gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*