İphone 7 Çıkış Tarihi

Apple kullanıcılarının sayısında büyük bir artış gözlemlenmekte. Ürettiği Apple marka ürünlerle birçok kullanıcı tarafından büyük beğeni toplayan Apple ailesinin yeni üyesi İphone 7’nin ne zaman satışa çıkacağı konusunda çeşitli dedikodular yapılmaya devam ediliyor. Şunu belirtmek gerekir ki İphone 7’nin satışa çıkacağı gün resmi olarak açıklanmadı fakat Apple firmasına yakın kaynaklardan elde edilen kanıtlanmamış bilgilere göre, İphone 7’ye kavuşmak için çok beklemeyeceğiz.

iphone-7-ne-zaman-cikacak-4

İphone 7’nin çıkış tarihi, özellikleri ve doğal olarak fiyatı herkes tarafından sıkı takibe alınmış durumda. Son yıllarda akıllı telefonlarla yarış halinde olan Apple firması, akıllı telefonlarda olan fakat henüz kendi ürünlerinde kullanmayı tercih etmeyen özellikleri İphone 7’de kullanacağı söyleniyor. Bu özelliklerin başında kablosuz şarj olma özelliği geliyor. Akıllı telefonların bazılarında bu özellik var ve kullanıcılar tarafından yeni telefon alma konusunda etkili bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Apple kullanıcıları böyle bir özelliğin kendi İphone’larında da olmasını istiyor ve bekliyorlar. İOS ve Android telefonların yarıştığı teknoloji dünyasında, ne kadar çok yeni özellik olursa o kadar çok tercih ediliyor telefonlar. Android telefonlarda olan fakat İphone’larda olmayan diğer bir özellik ise safir kristal cam ekranlar. İphone 6’da kullanılacağı beklentileri vardı fakat bu beklenti gerçeğe dönüşmedi. İphone 7 için kullanıcıların talepleri doğrultusunda kolay kolay çizilmeyen safir kristal cam ekran kullanılması bekleniyor. İphone telefonlarda olmayan ama İphone 7 için olacağı iddia edilen bir diğer özellik ise su geçirmezlik özelliği. Android kullanıcıları tarafından telefon alırken tercih edilen bir özellik olan su geçirmezlik özelliği, İphone 7 ile birlikte İphone kullanıcılarının beğenisine sunulması bekleniyor.

iphone-7-ne-zaman-cikacak-2

İphone 7 için birçok özellik ekleneceği iddialarından yola çıkarsak tahmini olarak İphone 7’nin satış fiyatı 3000 TL ile 3500 TL arasında değişiklik gösterebilir. Eklenecek özelliklere göre fiyatta değişebilir. İphone 7 yepyeni özellikleriyle kullanıcılarına kavuşmayı bekliyor. Akıllı telefonlarda olan fakat İphone’da olmayan özelliklerin İphone 7’ye de uyarlanacağı düşünülüyor. Apple firmasından İphone 7’nin çıkacağı gün hakkında bir bilgi açıklanmazken 2016 Eylül ortalarında İphone 7’nin satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*