Iphone 7 Çıkış Tarihi

Apple kullanıcılarının sayısında büyük bir artış gözlemlenmekte. Ürettiği Apple marka ürünlerle birçok kullanıcı tarafından büyük beğeni toplayan Apple ailesinin yeni üyesi Iphone 7’nin ne zaman satışa çıkacağı konusunda çeşitli dedikodular yapılmaya devam ediliyor. Şunu belirtmek gerekir ki Iphone 7’nin satışa çıkacağı gün resmi olarak açıklanmadı fakat Apple firmasına yakın kaynaklardan elde edilen kanıtlanmamış bilgilere göre, Iphone 7’ye kavuşmak için çok beklemeyeceğiz.

iphone-7-ne-zaman-cikacak-2

Iphone 7’nin çıkış tarihi, özellikleri ve doğal olarak fiyatı herkes tarafından sıkı takibe alınmış durumda. Son yıllarda akıllı telefonlarla yarış halinde olan Apple firması, akıllı telefonlarda olan fakat henüz kendi ürünlerinde kullanmayı tercih etmeyen özellikleri Iphone 7’de kullanacağı söyleniyor. Bu özelliklerin başında kablosuz şarj olma özelliği geliyor. Akıllı telefonların bazılarında bu özellik var ve kullanıcılar tarafından yeni telefon alma konusunda etkili bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Apple kullanıcıları böyle bir özelliğin kendi Iphone’larında da olmasını istiyor ve bekliyorlar. IOS ve Android telefonların yarıştığı teknoloji dünyasında, ne kadar çok yeni özellik olursa o kadar çok tercih ediliyor telefonlar. Android telefonlarda olan fakat Iphone’larda olmayan diğer bir özellik ise safir kristal cam ekranlar. Iphone 6’da kullanılacağı beklentileri vardı fakat bu beklenti gerçeğe dönüşmedi. Iphone 7 için kullanıcıların talepleri doğrultusunda kolay kolay çizilmeyen safir kristal cam ekran kullanılması bekleniyor. Iphone telefonlarda olmayan ama Iphone 7 için olacağı iddia edilen bir diğer özellik ise su geçirmezlik özelliği. Android kullanıcıları tarafından telefon alırken tercih edilen bir özellik olan su geçirmezlik özelliği, İphone 7 ile birlikte Iphone kullanıcılarının beğenisine sunulması bekleniyor.

iphone-7-ne-zaman-cikacak-4

Iphone 7 için birçok özellik ekleneceği iddialarından yola çıkarsak tahmini olarak Iphone 7’nin satış fiyatı 3000 TL ile 3500 TL arasında değişiklik gösterebilir. Eklenecek özelliklere göre fiyatta değişebilir. Iphone 7 yepyeni özellikleriyle kullanıcılarına kavuşmayı bekliyor. Akıllı telefonlarda olan fakat Iphone’da olmayan özelliklerin Iphone 7’ye de uyarlanacağı düşünülüyor. Apple firmasından Iphone 7’nin çıkacağı gün hakkında bir bilgi açıklanmazken 2016 Eylül ortalarında Iphone 7’nin satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*