iphone 7 cikti

iphone 6S ve İphone 7 Geliyor

iphone 6 ve iphone 6 plus daha çıkalı bir kaç ay olmasına rağmen şimdiden iphone 6s ve iphone 7 ne zaman çıkacak diye piyasadan raporlar gelmeye başladı.

şirketin iphone 6 ve iphone 6 plus daha raflarda yerini yeni almışken iphone 6s ve iphone 7 nin çıkacağı artık kesinleşti.Bu kadar erken çıkmasının en büyük nedeni ise maliyetlerin bu şekilde biraz daha düşürülmesi gösterildi.

iPhone-7-goruntusu

iPhone 7 görüntüsü

iddialara göre iphone 6s bahar ayında ve iphone 7 de yaz sonunda piyasaya sürülüp tanıtalacak.peki en çok merak edilen soru,iphone 7 hangi özelliklere sahip olacak ?

iphone 7’nin 20 mp kamera , 4.7 inç ekrana ve 2 GB Ram ile gelmesi bekleniyor.ayrıca kamera içinde çift lens kullanacağı ve DSLR kalitesinde fotoğraf çekilebileceğide iddialar arasında yer alıyor.

9 yorum

 1. mersin web tasarım

  Herşey iyi hoşta, Tuş kilidi tuşunu üst yerine yan a yapmaları tıpkı samsungdaki gibi; hoş olmamış. Umarım bunu düzeltirler.. Onun dışında apple hertürlü samsung u geçer.

 2. İphone 7’deki mütiş özellikler çok iyi ama böyle özelliklere daha büyük bir ekran olmalıydı bence.

 3. iphone 7’den en az 3 gb ram bekliyordum. şaşırttı açıkçası.

 4. izlenmesi gereken filmler

  Andorid kullanıcı olarak artık ios platformuna geçmek istiyorum. iphone 6 plus için iyi yorumlar geliyor ama fiyatı yüzünden hala çekimserim.

 5. survivor 2015 izle

  iPhone gerçekten çok başarılı işler ortaya koyuyor. Son zamanlarda çıkarttığı 6’yı kullanıyorum. 6S çıkarsa yorumlara göre yükseltebilirim. Teşekkür ederim.

 6. Su iphone lari bi ben sevemiyorum 🙂

 7. eticaret tedarikçi

  İphone 7 için çok erken bence çıkartmazlar bu kadar erken

 8. www.eczacilar.net

  Samsung kullanıcısıyım yıllardır.Artık iphone’a geçmemem için hiçbir sebep yok. Samsung’un donma sorunundan bıktım artık

 9. iphone 6 plus kullanıcısı olarak konuşuyorum , daha önce android kullandığım için bir türlü iphone alışamadım.Yani kısacası iphone ilgimi artık çekmiyor!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*