iphone-6-plus-bukulme-sorunu-çözümü
iphone-6-plus-bukulme-sorunu-çözümü

iPhone 6 ve 6 Plus Bükülme Sorunu ve Çözümü

 

iPhone kullanıcılarının iphone 6 ve 6 plus modellerin en sık karşılaştıkları sorunlardan birisi de; bükülme sorunu olmaktadır. Oldukça geniş ve ince olması nedeniyle; özellikle telefonun pantolon cebinde taşınması nedeniyle bu sorun açığa çıkmaktadır. Aynı zamanda kullanıcıların hafif bükülen telefonları düzeltmek için ters yönde bükmeye çalışmaları da yine iPhone 6 ve 6 Plus’ın ciddi hasarlarla karşılaşmasına yol açmaktadır. Genelde kullanıcı hatasından kaynaklanan bu sorunun bir çözüm yolu vardır.

Genelde kullanıcıların hafif bükülmesi neticesinde ters yönde bükmeye çalışmalarıyla başlayan iPhone 6 ve 6 Plus bükülme sorunu; Apple ürünlerinin kalitesiz olduğu düşüncesini yansıtmamaktadır. Çünkü Apple bu şekilde gelen yorumları ve kullanıcıların karşılaştıkları bu sorunu ortadan kaldırabilmek adına ücretsiz hizmet veriyor. Ücretsiz bir şekilde bükülme sorunu meydana gelen hasarın bütün masrafını üstelenen Apple; iPhone kullanıcılarına bir kez daha güven tazeliyor. Eğer sizin de iPhone 6 ya da 6 Plus cihazınız var ve bükülme sorunuyla karşılaştıysanız; bilinçsiz bir şekilde hareket etmeyin ve hiç düşünmeden bir Apple mağazasına telefonunuzu götürün. Onarılması ya da yeni bir cihazla değiştirilmesi konusunda talepte bulunabilirsiniz. Apple tarafından talebiniz üzerine en uygun şekilde cihazınızın onarılması işlemi yapılacaktır ya da yeni bir iPhone 6 ya da 6 Plus size geri verilecektir. Ancak bükülme sorunu yaşamadıysanız ve bu sorunu yaşamak istemiyorsanız; dayanıklı kılıflar yardımıyla telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.

 

17 yorum

 1. Süper bir paylaşım olmuş gerçekten de ellerinize sağlık

 2. İphone 6 için bence okunması gereken bir konu olmuş şahsen benim böyle bir şeyden haberim yoktu teşekürler

 3. Garipmiş gerçekten bükülmesi şaşırdım 😀

 4. Teşekkürler bu sorun yüzünden almaktan çekinmiştim

 5. Thomas Taw Şampuan

  nasıl bu hatayı yapabilmişler

 6. arka cepte telefon taşıma alışkanlığından kurtulduğunuz anda böyle bir tehlikeden uzaklaşırsınız. ama telefonun markası apple olduğu için gidip yenisini şıp diye alabilirsiniz. istanbul zorlu center’da ki apple mağazasında hemen değişim yapıyorlar.

 7. İstenildikten Sonra Birçok Telofon Bükülebilir

 8. çukurambar anahtarcı

  Bükülmesi ilk başta tuhaf gelmişti ama kullana kullana alışıyor insan o yüzden bu kadar yabancı bakmamak lazım olaya:)

 9. savunma sanayi haberleri

  Açıkcası bir İnsan günlük yaşamında “İnsan” gibi kullandığı taktirde asla bükülmeyecek bir Telefon iPhone. Çünkü ben de iPhone kullanıyorum, şuana kadar en ufak bir bükülme ya da eğrilik görmedim. Sonuçta bu bir Telefon, hem ince olsun hem de bükülmesin istiyoruz. Sanki taktik hücum yeleği gibi, her işe yarasın, kurşun geçirmesin ve hafif olsun misali :).

 10. Güzel açıklamalarınız için teşekkür ederim, sitenizi uzun vadede takip edeceğimden emin olabilirsiniz. Açıklamalarınız gayet net, başarılarınızın devamını dilerim

 11. Bu tür deneylerin yada testlerin yapılması anlamında bir de şu var ki reklam amacı. Bu tür olayların sebebi hep ilgi çekmek, sosyal medya da fenomen yada konuşulan konu olmaktan ibaret oluyor. Bu sebeple bu tür konulara fazla takılınmamasını ve dikkate pek de alınmaması taraftarıyım.

 12. Apk indirme Sitesi

  iphone kullanan arkadaşlar daha iyi bilir çok ince olduğu için bükülme olayı zamanla ortaya çıkıyor,telefonu cebimizde taşırken oturmakta endişe ediyoruz. Makale yararlı olmuş teşekkürler.

 13. maurers isveç şurubu

  gerçekten işe yaradı tavsiye ederim herkese

 14. iphone bükülmesi gittikçe artan incelikle doğru orantıda olsa gerek,güzel paylaşım.

 15. teşekkürler yararlı bilgi.

 16. telefonu cebimizde taşırken oturmakta endişe ediyoruz. Makale yararlı olmuş teşekkürler.harika paylasım ..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*