iPhone 6 Plus kullanıcılarına müjde

Apple firmasının iPhone 6 Plus modellerinde ortaya çıkan sorunlarından sonra firma geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı ve kullanıcılarının yaşadığı sorunları gidermek için yedek parça temini yaparak özellikle iPhone 6 Plus kullanıcılarına müjdeli haberi verdi.

Dünya’nın en çok satan telefon listelerinin başında gelen Apple firmasının telefonları özellikle müşterilerine verdiği teknik servis desteği ile en çok tercih edilen müşterilerin başında gelmesine neden olmaktadır. Bu durum karşısında uzun zamandır sorun yaşayan iPhone 6 Plus müşterilerinden gelen yoğun eleştirilere rağmen bir türlü açıklama yapmayan ancak geçtiğimiz günlerde açıklama yapan firma bundan sonra gelen talepleri değerlendirmek için kullanıcılarının isteklerini göz önüne aldı ve artık kullanıcılarının iPhone 6 Plus modellerinde oluşan sorunları ortadan kaldırmak için teknik servis desteği vereceğini açıkladı.

iPhone 6 Plus modellerinin en çok karşı karşıya kaldığı sorunların başında gelen titrek ekran sorunları ve gidip gelen ekran sorunlarının önüne geçmek için çalışmalarına başlayan firmanın sunduğu tamir hizmetlerinin bedelinin 149 Dolar olduğu açıklandı. Ancak daha önce garanti kapsamında kullanıcıların yaşadığı bu sorunları ücret karşılığında çözenlere firmanın ücretlerin talep edilmesi konusunda çalışmalarını başlattığı açıklandı. Bakalım yakın zamanda aktif olarak hayata geçecek olan bu tamir sürecinden sonra kullanıcıların ödedikleri paraları ne zaman alacağı konusunda firma açıklama yapıp yapmayacak mı?

iPhone 6 Plus modellerinin diğer sorunları için firma ile iletişime geçerek sorunlarınızı dile getirebilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*