CloudOn

Ofis Uygulamalarınız İçin CloudOn

iPad veya iPhone ile artık “bir PC ile neler yapabiliyorsak aynılarını yapabilmeliyiz” beklentisi hakim. Bu beklentiyi boşa çıkarmayacak uygulamalar da geliştiriliyor. İşte onlardan biri : CloudOn. Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınız ile çalışabiliyorsunuz.

CloudOn

Ofis programları belki de bilgisayar kullanıcılarının günül işlerini yaparken en fazla tercih ettiği programlar. Bu programlar ile oluşturduğunuz Word, Excel veya PowerPoint dosyaları ile iPad üzerinden işlem yapmak istiyorsanız bu uygulama ile mümkün hale geliyor. CloudOn uygulaması ile Micosoft firmasının Word, Excel ve PowerPoint programları ile uyumlu dosyaları yaratabiliyor, mevcut dosyayı inceleyebiliyor hatta farklı bilgisayarda hazırlamış olduğunuz dosyayı düzenleyebiliyor. CloudOn uygulamasının yaptığı sadece ofis dosyalarını açmak değil aslında. Uygulama ile PDF, JPG, PNG, GIF uzantılı tüm dosyaları açabiliyorsunuz.

Uygulama için Dropbox veya Google Drive  hesabınızın bulunması gerekiyor. Aslında bulut hizmeti. Bu uygulamalar ile internet üzerinde ücretsiz olarak bir alan oluşturmuş oluyorsunuz. Üye girişi yaparak bu alana ulaşabilir, dosyalarınızı alabilir veya bir arkadaşınız ile paylaşabilirsiniz. Daha çok yüksek boyutlu dosyaların paylaşımında kullanabileceğiniz bu alanları CloudOn ile uyumlu çalışabiliyorsunuz. Uygulama bu bulut servislerine attığınız dosyalara erişiminizi, o dosyaları düzenlemenizi sağlıyor.

Apple için indir
Android için indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*