iPad Pro Bilgisayar Görevi Görecek

Apple’ın yeni ürün tanıtımı yapacağı etkinliği için artık geri sayım hızlanmaya başladı. Eylül ayı içerisinde yapılacak olan tanıtımla beraber yeni ürünlerini ve iPhone 7 hakkında detaylı tanıtım yapılacağının bilgisini veren Apple’ın yapacağı tanıtımdan önce ise birçok ürün hakkında detaylar paylaşılmaya başlandı. Bu noktada daha çok iPhone 7 hakkında bilgi paylaşımı yapıldığını görmüştük. Fakat son zamanlarda Apple’ın yeni tabletlerinden biri olan iPad Pro için de yeni detaylar paylaşılmaya başlandı.

iPad Pro Bilgisayar İşlevi Görecek

Gelen bilgilerle beraber Apple’ın atık tablet alanında çok daha yüksek çözümler sunacağını da görebiliyoruz. Bu noktada iddialara göre yeni iPad modeli ile artık tabletlerde istendiği zaman bilgisayarlar gibi kullanılabilecek. Apple’ın iPad içerisinde kullanacağı Ram ve işlemcilerinde bu noktada değişiklik göstereceği de belirtiliyor. Şuan için gelen bilgilere bakılırsa tabletlerde 4 GB Ram ve 2.26 GHz hızı ile çalışan işlemcilerde kullanılacak.

Tüm Uygulamalar Bilgisayar Düzeyinde

Ram miktarının bilgisayar seviyesinde kullanılması aynı zamanda da işlemci hızlarının da bilgisayar seviyesinde olması da uygulamaların değişmesine neden olacak. Bu noktada gerek web siteleri gerekse de uygulamalar mobil sürümde de değil bilgisayar sürümlerinde olduğu gibi görüntülenecek. Bunun dışında iPad’in klavye ve stant gibi ekstra aksesuar çözümleri sunacağının da bilgisini de verelim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*