iPad Mini satışları başladı!

23 Ekim’de iPad Mini’nin lansmanı yapıldı ve iPad Mini tanıtıldı. Tanıtımda iPad Mini’nin 27 Ekim’de satışa çıkarılacağı söylenmişti ve öyle oldu. iPad Mini’nin satışına başlandı. Şuan için iPad Mini’yi Apple web sitesinden sipariş edebiliyorsunuz.

Tanıtımda da belirtildiği üzere iPad Mini’lerin dağıtımına 2 Kasım’da başlanacak. Şuan için Apple sitesinden sadece sipariş edebilirsiniz. LTE özellikli iPad Mini’lerin teslimat süresi Kasım’ın ortalarına alındı. Bu konu hakkında Apple tarafından herhangi bir açıklama gelmedi. Yakın sürede gelmesi bekleniyor.

iPad Mini sipariş sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Ön sipariş verebilecek ilk parti ülkeler şunlar;

ABD, Kanada, Avustralya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Kore, Hollanda, Lüksemburg, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Singapur, İspanya, İsviçre, İsveç ve İngiltere. Ek olarak 2 Kasım’dan itibaren Bulgaristan, İzlanda, Macaristan, Lihtenştayn, Puerto Rico, Romanya, Slovakya ve Slovenya’ da iPad satışlarına başlanacak. Bu ülkeler ön sipariş veremiyorlar.

Türkiye’ye yine geç bir sürede gelecek. Henüz Türkiye konusunda bir duyuru, açıklama bulunmuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*