iOS 6 iPhone 3GS destekleyecek!

Apple iPhone 3GS‘i yarı yolda bırakmayacak ve iOS 6‘dan “paylaşımlı fotoğraf akışları”, “VIP e-posta” gibi özellikleri iPhone 3GS‘de de kullandıracak.

Aslında Apple’ın, iOS 6 ile iPhone 3GS’i unutması bekleniyordu. Yeni sürüm iOS 6’nın iPhone 3GS’de kullanılmayacağı düşünülüyordu. Ancak Apple bunu yapmadı ve paylaşımlı fotoğraf akışları, VIP E-Posta gibi özellikleri iPhone 3GS’de de desteklendi. Apple bu atağıyla beraber gözler Apple’ın daha da iPhone 3GS satışına devam ettirebileceğine çevrildi. Yani Apple sanırım iPhone 3GS’i unutmayacak.

iOS 6 hangi özellikleri sunuyor, hangileri hangi telefonda kullanılabiliyor? Haydi şimdide buna cevap verelim.

Yukarıdaki resimdede gördüğümüz gibi yine iPhone 3GS bazı özelliklerden mahrum ancak tabi olacak o kadar. iOS 6’yı tam olarak destekleyen cihazın iPhone 4S olduğu görülüyor. 3GS ve 4 ‘de bazı özelliklere kısıtlamalar getirilmiş.

2 yorum

  1. artık hangi iphone’a ayak uydurucağımızı hangi iosu yükleyeceğimizi şaşırdık her dakka bir iphone mu çıkıcak sorularını aklımızdan çıkaramıyoruz seviyoruz ama bukadarda aşırı olmamalı teknoloji olmalı 4 4lük olmalı öyle bişey yapmalıı ki yetişememeli diğer markalar

    • Şuan zaten kafa kafaya bi samsung firması var ve bu firmayla neredeyse dava sorunlarıyla uğraşıyorlar. iPhone 4s çıkardı ve iOS 6 çıktığında iPhone 3GS kullanıcıları magdur bırakmamak için onlarıda azçok özellik vermiş bana göre iyi bi düşünce olmuş. iOS 6 ile birçok özellik gelip Türkçe klavyemize tamamiyle kavuşacağız

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*