iOS 11’in Yenilene Şarj Sesine Göre iPhone 8 Kablosuz Şarj İle Gelecek!

Applın’ın Haziran ayının başında düzenlediği WWDC 2017 etkinliğinde duyurduğu yeni iOS sürümüne göre yeni iPhone 8 kablosuz şarj ile gelecek.

Apple yeni mobil işletim sistemi olan iOS 11’i kısa bir süre önce düzenlediği WWDC 2017 etkinliğinde tanıtmıştı. Apple’ın iOS 11 işletim sisteminin yeni beta sürümleri çıkmaya devam ederken Apple’ın iOS 11’de gizlediği bazı gizli şeyler de geliştiriciler tarafından bulunuyor.

Son olarak Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 11’de Apple’ın yeni bir şarj sesi kullanacağı ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni sese göre Apple’ın yeni iPhone modelinde kablosuz şarj teknolojisini kullanacağı görülüyor.

Apple’ın yeni iPhone modelinde uzun bir süredir kablosuz şarj teknolojisinin kullanılacağı iddia ediliyordu. Görünen o ki durum iddia boyutunu çoktan aştı. Apple’ın yeni mobil işletim sistemi olan iOS 11’de şimdilik gizlenmiş olan yeni bir şarj sesi bulundu.

Yeni iOS 11 şarj sesine göre Apple herhangi bir yankı kullanmıyor. Apple’ın iOS 11’in içine gizlediği yeni şarj sesini yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Ayrıca Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone 8 hakkında son gelişmelere göre Apple iPhone 8 modelinde tamamen kablosuz bir şarj teknolojisi kullanacak. Apple’ın Applw Watch’ta kullandığı şarj sistemini iPhone 8’e getireceği konuşulurken Apple’ın yeni iPhone modelinin ne gibi özelliklerle geleceği Eylül ayında Apple’ın tanıtımında netleşecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*