Instahancer İle Instagram’a Yeni Özellikler Ekleyin

iPhone Instagram uygulamasına ywni özellikler getiren Instahancer, yeni nesil bir Jailbreak tweakı. Bir diğer jailbreaak tweakı olan InstaSave’e de bir takım benzerlikler gösteren Instahancer, servis üzerinden fotoğraf kaydetmeye odaklı.


Instahancer-02

Zoom yapma, görüntü alma ve resim URL’lerini direk olarak kopyalamanızı sağlayan tweak premium özellikler kazanmanızı sağlıyor. Peki Instahancer çabalarında başarılı mı? Aşağıdaki açıklamalarla bunun kararını vermek tabi ki kullanıcılara düşecek.

Eğer Instagram bağımlısı bir kişilie sahipseniz, kesinlikle Instahancer’in başarılı olduğu kanısına varacaksınız. Keza favori fotoğraflarınız üzerinde oynama yapabilmek için birçok seçenek mevcut. Kaydetme, e-pastaya ekleme, panoya kopalama, linki panoya kopyalama ve zoom yapabilme gibi servisin baımlıları için birçok seçenek mevcut.

Bu seçeneklerin yanı sıra, Film Rulosundaki fotoğrafları “open in…” seçeneğiyle açabiliyorsunuz. Yani bu, şu anlama geliyor, Film Rulosundaki fotoğrafları direk olarak Instagram’ın editöründen açabileceksiniz. Kaydedilmiş fotoğraflar için karışık fotoğraf albümlerine tutarak taşıma işlemi yapabilir, fotoğraflar için taslaklar oluşturabilir, hâtta kesme işlemi de yapabilirsiniz.

Instahancer-02

Instahancer ile ilgili bir tek olumsuz eleştirimiz var o da ufak bir şey. Öyle ki, tweakın yenilemek için çekme kısmı tam olarak doğru düzgün çalışmıyor. Bu da ufak bir hata olarak görünmekle beraber en kısa sürede düzeltileceğini umuyoruz.

Şüphesiz, Instahancer jailbreaklı bir cihazda Instagram kullanmanın en iyi yolu. Eğer bir Instagram bağımlısıysanız usulca iOS cihazınızı elinize alın ve Cydia’dan ModMyi reposuna doğru yol alın ve 0,99 dolar karşılığında indirin.

Sizce Instahancer ne kadar kullanışlı ve işe yarar mı? Eğer kullanıyorsanız yorumlarınızı alalım..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*