Instagram’dan yeni bir özellik

Sosyal medyanın en çok tercih edilen uygulamalarının başında gelen Instagram’ın her geçen yeni getirdiği özellikler kullanıcıların dikkatini çekmeye başladı.

Son yılların en çok tercih edilen uygulamalarının başında gelen Periscope uygulamasının canlı yayın özelliğine olan ilgilinin her geçen gün artmasından sonra diğer sosyal medyalar bu konuda çalışmalarına hız kazandırdı. Facebook’un getirdiği canlı yayın özelliğinden sonra Instagram’da artık uygulama üzerinde kullanıcılarına canlı yayın yapma özelliği sunmaya başlayacak.

Teknolojinin sunduğu bütün fırsatları kullanıcılarına vermeye çalışan Instagram’ın özellikle video özelliğinin süresinin arttırılmasından sonra kullanıcıların talepleri doğrultusunda Instagram’da artık uygulama üzerinde canlı yayın yapma özelliği getirecek.

Direct mesaj özelliğinin aktif olarak kullanılmaya başlamasından sonra kullanıcıların taleplerine göre Instagram üzerinden çalışmalarını devam ettiren firmanın yakın zamanda hayata geçirecek olan canlı yayın özelliğinden sonra kullanıcıların nasıl bir uygulama ile karşılaşacağı merak konusu oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*