Instagram’dan yeni bir özellik daha

Son zamanlarda sosyal medya kullanıcılarına gelen yenilikler oldukça fazla merak edilmeye başladı. Özellikle son zamanların en çok kullanılan sosyal ağlarının başında gelen Instagram’ın yeni özelliğinin yakında hayata geçeceği açıklandı.

Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda bulunan canlı yayın özelliği kullanıcıların en çok talep gösterdiği kullanımların başında gelmektedir. Ancak ülkemizde son zamanlarda Periscope gibi bir uygulamanın hayatımıza girmesinden sonra ve kullanıcıların oldukça fazla rağbet göstermesinden sonra Instagram’da yakın uygulama üzerinden canlı yayın yapılacağını kullanıcılarına resmen açıkladı.

Instagram Canlı yayın ne zaman başlayacak?

Özellikle Instagram’ın CEO’sunun yaptığı açıklama kullanıcıların heyecanlanmasına neden oldu. Ancak bu konuda henüz net bir tarih verilmezken Instagram’da canlı yayın özelliğinin 2017 yılının ilk günlerinde hayata geçirilmesi bekleniyor.

Instagram’da bulunan Stories uygulaması yerinde bulunan içerikte ortaya koyulacak olan uygulamanın hayata geçmesinden sonra ne gibi özellikleri beraberinde getireceği merak konusu olmaya başladı.

Kullanıcıların en çok merak ettiği Instagram’da canlı yayın özelliğinin gelmesinden sonra özellikle programa olan talebin artması bekleniyor. Ülkemizde canlı yayın özelliğini son derece aktif bir şekilde kullanan Facebook ve Periscope’dan sonra Instagram’ında bu özeliği kullanacak olması nasıl bir başarı elde edecek merak konusu.

Geçtiğimiz günlerde Rusya’da Instagram kullanan bir kullanıcının yayınladığı ekran görüntüsünde yer alan canlı yayın özelliğini paylaşmasından sonra Instagram bir açıklama yapmak zorunda kaldı ancak henüz ne zaman hayata geçireceği merak konusu olmaya başladı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*