instagram foto kaydetme
instagram foto kaydetme

İnstagram’da beğendiğiniz fotoğrafları kaydedin!

Son zamanların hızlı gelişen sosyal ve görsel paylaşım sitesi instagram’da milyonlarca fotoğraf bulunmaktadır. Bunların içerisinde birçok beğendiğimiz ve kaydedemediğimiz fotoğraflar elbet olmuştur. Ufak bir program yardımıyla ya da orta çağdan gelen insan gücüyle fotoğrafları kaydetmek mümkün!. Cihazınız jailbreakli ise program aracılığıyla instagramdan kaydedebilirsiniz. Fakat jailbreaksizse klasik iphone yöntemini kullanmak gerekecek.

instagram görsel
Jailbreakli cihazınız için “İnstaSave”

İnstaSave adlı eklenti sayesinde fotoğrafları kullanışlı bir butonla cihazımıza kaydedebiliriz. İnstagram’da fotoğrafı favorilerinize eklediğiniz zaman sosyal ağlarda paylaşma seçenekleri çıkıyor. Fakat bu eklenti sayesinde paylaşma seçeneklerinin alt kısmında bir de kaydetme butonuyla karşılaşıyoruz. Jailbreakin meyveleri 🙂

InstaSave eklentiden önce ve sonra.

(İnstaSave Öncesi / İnstaSave Sonrası)

Jailbreaksiz cihazlarınız için kapatma ve home tuşları

Bu yöntem jailbreak olmayan cihazlarınızda kullanabileceğiniz az da olsa uğraşlı bir yöntem. Jailbreakli cihazlarda da bu yöntemi kullanabilirsiniz. Yine de uğraşmak istemeyenler için İnstaSave var. Bu yöntemde beğendiğiniz fotoğrafı ekranda açarak ve kapatma-home tuşlarını kullanarak resim albümüne ekran görüntüsünü kaydediyoruz. Daha sonra albümden fotoğrafı düzenleme bölümünden kesme işlemlerini yaparak sadece fotoğrafın bir görüntüsünü elde etmek mümkün. Bu şekilde favori fotoğraflarınızı cihazınızda saklayabilirsiniz.

15 yorum

 1. jailbreak bir türlü yüklemekten çekiniyordum,ama diğer yazınızda faydalarını görünce simdi yükledim ve bunun sayesinde artık fotoları kopyalabiliyorum rahatlıkla.

 2. Beğendiğim ve kayıt edemediğim fotoğraflar oluyordu, bu uygulama sorunumuza çözüm olabilir, denemek lazım, teşekkürler.

 3. çok tskler bilgilendirme için,sitenizi sürekli takip ediyorum.başarılar

 4. Jailbreak aslında çok iyi pangu ile bir arada yüklenmesi kolaylaştırıyor ben bi iPhone kullanıcısı olarak söylüyorum Jailbreak gereksiz virüslü birşey değildir ön yargılarınızdah kurtulun..

 5. Alican Kosedag

  instagram artık bütün dünyada kullanılıyor ve kullanımıda her saniye artıyor, paylaşım için teşekkür ederim

 6. Çok iyi bir program. Sitenizi son zamanlarda çok beğenerek takip ediyorum.

 7. İnstagram’da fotolarını nasıl kaydedeceğimi araştırıp duruyordum sitenize rastladım iyi bir paylaşım yapmışsınız teşekkürler

 8. burak tasdemir

  valla ben screen shot alıyorum keyfime bakıyorum 😀

 9. aslında jailbreak her apple cihazına gerekli diyorum. yazınızı beğendim teşekkürler.

 10. Çok teşekkür ederim admin instagramda fotoğrafı kaydedemiyordum öğrendim şimdi

 11. instagram fotoğrafı kaydetmek için çok güzel bir çözüm işime yaradı teşekkür ederim

 12. fırsat ürünleri

  Ben bunu çok aramıştım teşekkürler çok iyi bir program

 13. instagram beğendiğin fotoğrafları kaydetme programı arıyordum bende. Bu haber cok güzel oldu. Hemen instagram foto kaydetme programını yüklüyorum umarım kullanışlı bir programdır.

 14. Çok sağolun uzun zamandan beri bunu arıyordum. Bunu yaptım ve şimdi instagram’dan fotoğrafları indirebiliyorum.

 15. balık yağları

  Teşekkürler çok iyi oldu bunu bulduğum çok işime yaradı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*