yandex maps

İnceleme: Yandex Haritalar

iOs 6 ile birlikte gelen Apple Maps uygulamasının bir türlü istenen verimi verememesi ve Google Haritalar uygulamasının bir türlü Türk kullanıcılar için indirilebilir hale gelememiş olması, kullanıcıları arayış içine soktu.

yandexharita2
iOS 6’nın çıkmasının üstünden aylar geçmiş olsa da, teknoloji sitelerindeki Apple Haritalar polemiği bitecek gibi görünmüyor. Apple’ın hayal kırıklığı yaratan ürünü olan Apple Haritalar uygulaması gerçekten hatalarla dolu ve kullanmak isteyip de istemeyen bir çok kullanıcı mevcut. Her ne kadar Apple bu konu üzerinde uğraşlar verse de ilk intibayı yıkmak zor gibi görünüyor.
Google Haritalar uygulamasının bir türlü Türkiye mağazasında indirilebilir durumda olmaması, kullanıcıların Yandex Haritalar ile tanışmalarını sağladı. 3 boyutlu cadde görünümü sayesinde kullanıcıların gönlünü fethetmeyi başaran Yandex Haritalar uygulaması güzel bir harita deneyimi yaşamanızı sağlayabilecek kalitede görünüyor.

yandex maps
Yandex Haritalar ile 300’ün üzerinde şehir ve kasabaya ulaşma imkanınız bulunmakta. Adres ve şirketleri bulmak artık çok kolay. Seyahat edeceğiniz yoldaki hareketleri, trafik durumunu görün ve ona göre hareket edin. Uydu görüntüleri sayesinde eşsiz bir harita deneyimi yaşayın.
Son zamanların gözde arama motoru Yandex’in geliştirdiği ürünler git gide artıyor, bakalım ne kadar başarılı olabilecekler, başarılı olabilecekler mi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*