Huawei P9 Plus özellikleri

Huawei P9 Plus telefonu piyasalarda satılan en gözde telefonlar arasında ilk sırada gelmektedir. Özellikle son zamanlarda oldukça dikkat çeken ve ülkemizde Apple firmasından sonra en çok satan telefonları üreten Huawei firmasının amiral gemi telefonu olan bu telefonun fiyatının 2300 TL civarında olduğunu sizlere açıklamak istiyorum.

5.5 inçlik ekran boyutu ile kullanıcıların karşısına çıkan bu telefonun özellikle ekran çözünürlüğünün son derece başarılı olması kullanıcıların dikkatlerinin üzerine çekmesine fırsat sunmaktadır. 1080x 1920 ekran çözünürlüğü olan bu telefonda merak edilen diğer detay ise kullanılan dahili kapasitenin olduğunu sizlere açıklamak istiyorum.

64 GB dahili kapasitesi bulunan bu telefonun özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen dahili kapasite ile kullanıcıların karşısına çıkacak olması dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermektedir. 16 Milyon Renk çözünürlüğü bulunan bu telefonun görsel bir şölen sunması kullanıcılar tarafından tam not almaktadır.

Kamera konusunda ön kamerada 8 MP kullanan Huawei P9 Plus telefon arka kamera da ise 13 MP çözünürlük ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Özellikle burada kullandığı bu çözünürlük kameralar çok iyi derece olduğunu söylemek yanlış olur. Bu yüzden firma oldukça büyük eleştiriler ile karşı karşıya kalsa da Huawei P9 Plus telefonun diğer özellikleri kullanıcıları tatmin etme konusunda oldukça başarılıdır.

İşlemci kapasitesi olarak bu telefonda kullanılan 2.5 GHZ telefonun başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir. Burada en dikkat çeken bir diğer detayın ise telefonda kullanılan bataryanın olduğunu sizlere açıklamak istiyorum. 3400 mAh kapasitesinde batarya kullanan firma oldukça dikkat çekici özellikleri ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*