Huawei Nova Plus merak edilen özellikleri ve fiyatı

Huawei markasının geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu son nesil yeni telefonu Huawei Nova Plus hakkında merak ettiğiniz teknik özellikler hakkında sizlere bilgi verelim. Özellikle son zamanlarda ülkemizde ciddi satış rakamlarına ulaşan ve birçok kullanıcı satın alınan telefonların yapımcısı olan Huawei’nin son telefnu olan Nova Plus bakalım aynı satış başarısına ulaşabilecek mi?

Telefonun öncelikle ağırlık olarak 160 g olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle 256 GB’a kadar desteklenen hafızasının olması kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği konuların başında geliyor. Telefonda bulunan dahili hafızanın 32 GB olması ise yeterli denebilecek bir seviyede yer alıyor.

Ekran olarak 5.5 inçlik en çok tercih edilen ekran boyutunu kullanan bu telefonda 1080×1920 piksel çözünürlük bir kapasite bulunmaktadır. 16 milyon renk seçeneği ile başarılı bir grafik ekranı bulunan bu telefon son derece başarılı.

İşlemci kapasitesi olarak 2.0 Ghz kapasitesinde bulunan bu telefonda MArshmallow işletim sistemi mevcut durumdadır. Ön kamerada 16 MP ile başarılı bir kamera bulunduran firma ön kamera konusunda yine başarılı sayılacak olan 8 MP’lik kamerası ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

3 GB RAM bulunan Huawei Nova Plus işlemcisi ile beraber düşünüldüğü zaman son derece başarılı bir telefon olarak dikkat çekmektedir. Ülkemizde geçtiğimiz günlerde satışa çıkan ve son derece başarılı bir telefon olma özelliği gösteren Huawei Nova Plus’un 1500 TL civarında bir satış rakamında bulunduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. İşte merak edilen bu telefonun teknik özellikleri ve ülkemizde satışa çıktığı fiyatı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*