Huawei Mate 9 Pro geliyor

Akıllı telefon piyasalarında her geçen gün yeni telefonların ortaya çıkması kullanıcıların merakının giderek artmasına neden olmaktadır. Özellikle son günlerde Huawei Mate 9 Pro telefonunun merak edilen özellikleri hakkında kullanıcıların en çok dikkatini çeken Huawei Mate 9 Pro telefonunun özeliklerini sizlere açıklayacağız.

Huawei firmasının amiral gemi telefonu olarak ortaya çıkan en yeni telefonlarından olan Huawei Mate 9 Pro telefonunun görsel olarak S7 telefonlarına benzemesi kullanıcıların en çok dikkatini çektiği konuların başında gelmektedir. Özellikle kavisli ekranı ile beraber harika bir görüntüye sahip olan bu telefonun ekran boyutunun 5.5 inç olduğunu belirtmek istiyorum. Ekran boyutu ile harika bir görüntüsü bulunan Huawei Mate 9 Pro telefonunun 2 K video ekran çözünürlüğünün olması kullanıcıların harika bir görsellikte bulunmasına neden olmaktadır.

Kamera konusunda çığır açan firma özellikle arka kamerada 2 mercek birden kullanarak kullanıcılarının harika fotoğraflar çekmesine imkan vermektedir. Arka kamerada kullanılan çift kamera özelliğinde kullanılan 20 MP ve 13 MP kamera çözünürlükleri özellikle kullanıcıların en çok dikkat ettiği konuların başında geliyor. 13 MP çözünürlüğe sahip olan kameranın açısının geniş açılı olduğunu düşündüğümüz zaman harika fotoğraflar çekme şansızın bulunması oldukça başarılı.

Firmanın amiral gemi telefonu olarak duyurduğu bu telefonun özelliklerini detaylı inceleme fırsatını bulmak için yapmanız gereken sitemizde bulunan Huawei Mate 9 Pro telefonlarının teknik özelliklerini incelemek olacaktır. İşte merak edilen amiral gemi telefonların başında gelen Mate 9 Pro telefonunun en dikkat çekici özellikleri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*