Huawei Mate 7 teknik özellikleri

Teknoloji devlerinin kıyasıya rekabet içerisinde bulunduğu günümüzde en çok merak edilen telefonların listelerini siz değerli kullanıcılar ile birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Özellikle son zamanların en çok merak edilen telefonlarının başında gelen Huawei Mate 7 hakkında merak edilen teknik özellikleri sizlere açıklamaya çalışacağız.

Huawei Mate 7 telefonu ülkemizde Bin TL civarında bir rakama alıcı bulmaktadır. Özellikleri bakımından son derece başarılı sayılan bu telefonun özelliklerinden en önemlileri hakkında bilgiler verelim.

Telefon 185 gr olarak tasarlanmış ve akıllı telefonlar arasında ağırlığı fena sayılmayacak kadardır. Telefonda bulunan bekleme süresinin ise 648 saat olması telefonun bataryasının oldukça başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir. Ancak bu sonucu telefonun 3G bağlantı hızı ile açık olduğunda test edildiğini belirtmek isteriz.

Huawei Mate 7 telefonunda bulunan dahili hafızanın 16 GB olduğunu açıklamak isteriz. Ancak bu konuda müşterilerini üzmeyen firma dahili hafızanın arttırılabilir olduğunu açıkladı ve SD kart ile beraber telefonun hafızasını arttırma şansına sahipsiniz.

Ekran olarak 6 inçlik ekranı bulunan bu telefonun FULL HD ekranı bulunmaktadır ve kullanıcılarına son derece başarılı bir görüntü bulunmaktadır. Huawei Mate 7 telefonunda bulunan işlemci kapasitesinin 1.8 GHZ olduğunu ve 2 GB RAM olduğunu açıklamak isteriz. Bu fiyata göre başarılı bir telefon olan Huawei Mate 7’yi alacak olan kullanıcıların bu telefonu almalarını öneririm.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*