Htc One S9
Htc One S9

Htc One S9 özellikleri ile kullanıcılarının karşısında

Akıllı telefon firmalarının tanıtımına HTC firmasının amiral gemisi olan telefonları ile siz değerli okurlarımıza bilgi vermeye devam ediyoruz.

Htc One S9 telefonun piyasalarda yerini almaya başlamasından kullanıcıların merak ettiği teknik özellikleri siz değerli müşterilerimize açıklamaya devam ediyoruz.

Htc One S9 telefonunun 2000 TL ile 1500 TL arasında değişen fiyatlarının bulunduğu ortamında bu telefonu kullanan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu telefondan son derece memnun olarak dikkat çekmektedir.

HTC markasının amiral gemisi olarak piyasalarda yerini alan bu telefonun 16 GB dahili hafızası bulunmaktadır. Özellikle burada firmanın müşterilerine sunduğu bu kapasitesinin SD kart desteği ile arttırılabilir bir özelliğinin bulunduğunu açıklamak istiyorum.

Telefonda bulunan bekleme süresinin 658 saat olması telefonun son derece başarılı bir bataryasının olduğunu gözler önüne sermektedir. Özellikle bu sürenin 3G internet teknolojisi ile yapılan test sonuçları olduğunu belirtmek isterim. 4.5 G ‘de ise bu sürenin 650 saat civarında olduğunu düşünüyoruz.

5 inçlik ekran kapasitesi ile başarılı bir ekran boyutuna sahip olan bu telefonun 1080 x 1920 FULL HD ekran çözünürlüğüne sahip olması telefonun gayet başarılı grafiklerinin olduğunu açıklamak istiyoruz.

13 MP arka kamerası ile kullanıcılarına başarılı fotoğraf çekme imkanı veren firmanın özellikle ön kamerada 4 MP ile sınırlı kalması kullanıcıların hoşuna gitmeyen bir durum olarak dikkat çekmektedir. 2 Ghz kapasitesinde işlemcisi bulunan bu telefonun 2 GB RAM kapasitesi oldukça hızlı bir telefon olduğunun en büyük göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Merak edilen Htc One S9 telefonun aklınıza takılan teknik özelliklerini sizler için açıklamaya çalıştık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*