HTC One A9 teknik özellikleri

Akıllı telefonlar arasında yaşanan kıyasıya rekabet her geçen gün devam ediyor.  HTC markası özellikle son zamanların en çok merak edilen firmaları arasında gelmeye devam ederken geçtiğimiz günlerde çıkarttığı A9 telefonunu alacak olan kullanıcılar için telefonun merak edilen özelliklerini siz değerli okurlarımız için araştırdık.

Telefon 143 gr ağırlığında ve son derece başarılı bir görüntüye sahip olarak dikkat çekiyor. Özellikle 3 G bağlantı hızı ile beraber toplamda 432 saat bekleme süresinin olduğunu açıklamak isterim. HTC One A9 telefonunda bulunan boyutlar ise 145 x 70 x 7 mm çapında bulunmaktadır.

Telefon 5 inçlik ekran boyutu ile en çok tercih edilen ekran tipi ile üretilmiştir ve bu da kullanıcıların telefonu bu denli fazla tercih etmesine neden olmaktadır. 16 GB dahili depolama alanı bulunan bu telefonun SD kart desteği ile artan hafızasının bulunduğunu sizlere belirtmek isteriz.

Kamera konusunda ise ön kamerası 4 MP ile başarılı sayılacak çözünürlükte kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Özelikle selfie çılgınları bu kamera ile özellikle gündüz çekimlerinde çok başarılı fotoğraflar çekebilirler ancak gece çekimlerinde aynı başarıyı göstermesinin mümkün olmadığını sizlere açıklamak istiyorum. HTC One A9 telefonun arka kamerası ise ön kameranın 3 katı kadar daha iyi çözünürlük ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Arka kamerada bulunan 13 MP çözünürlük ve flaşı telefonunun başarılı bir görüntüsünün olduğunu gözler önüne sermektedir. Merakla beklenen HTC One A9 telefonunun özelliklerini sizler için bir araya getirdik.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*