HTC 10 Evo suya dayanaklı olacak

Amerika’da yakın zamanda satışa sunulacak olan telefonların başında gelen HTC 10 Evo hakkında merak edilen özelliği firma resmen kullanıcılarına açıkladı.

Uzun zamandır Avrupa’da satışı devam eden HTC 10 Evo telefonunun Ocak ayına doğru Amerika’da satışa sunulacak olması özellikle burada yaşayan kullanıcıların merak ettiği uygulamaların başında gelmektedir. HTC Firmasının amiral gemi telefonu olarak piyasalara sürdüğü telefonların başında gelen HTC 10 Evo telefonunun suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası almasından sonra kullanıcılar bu telefonu almak için sıra almaya başladılar bile. Harika özellikleri ile her zaman dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren HTC telefonunun 10 modelininde en dikkat çeken özelliğin son yılların kullanıcılar tarafından merak edilen özelliği olan su ve toza dayanaklılık sertifikasını alması oldu.

HTC 10 Evo telefonunun ekran olarak müşterilerine sunduğu boyut 5.5 inçlik ekran boyutu ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi. Telefonda bulunan 3 GB RAM ise telefonun işlemci olarak oldukça başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir. Son derece kullanışlı ve özellikleri bakımından dikkat çeken telefonların başında gelen bu cihazın Amerika’da satışa sunulduktan sonra nasıl bir satış rakamı yakalayacağı firma tarafından merak konusu olmaya başladı. Uzun zamandır dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren ve kullanıcıların yakından takip ettiği isimlerin başında gelen bu telefonun fiyatı konusunda henüz net bir açıklama yapılmazken ortalama olarak 600 -700 Dolar arasında bir rakam ile Amerika’da satışa sunulması bekleniyor. İşte merak edilen HTC 10 Evo telefonunun kullanıcılar tarafından en çok merak edilen özellikleri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*